دانلود بازی کامپیوتر Existentia نسخه HI2U

Existentia یک بازی در سبک ماجراجویی می باشد که در سال 2016 توسط استودیوی بازی سازی SmartHart Games ساخته شده و برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است . استودیوی بازی سازی SmartHart Games یک استودیوی تازه تاسیس می باشد که بازی رایانه ای Existentia را به عنوان اولین تجربه خود در زمینه ساخت بازی های رایانه ای منتشر کرده است و با توجه به نمرات مثبت این عنوان می توان گفت که استودیوی مذکور در این زمینه موفق عمل کرده است . سبک ماجراجویی بکب از محبوب ترین سبک ها در میان بازی بازان می باشد ، گیم پلی درگیر کننده و پازل های چالش برانگیز از شاخصه های اصلی این سبک می باشند ، بازی هایی نظیر سری محبوب Assassins creed این سبک را به جایگاه امروزی خود رسانده اند . بازی رایانه ای Existentia یکی از همین بازی ها می باشد که سعی داشته است المان های بازی های ماجراجویی را با بازی های پازل ترکیب کند که در نتیجه این حرکت بازی نوآورانه و جذاب Existentia ساخته شده است .

سایر توضیحات : داستان این بازی در یک دنیای آخرالزمانی و در فضایی در جریان است که دنیای انسان ها بر اثر جنگ های هسته ای کشورهای خون خوار نابود شده است ، شما به عنوان یکی از بازماندگان این نبرد عظیم وارد بازی می شوید . در این بازی شما باید با جست و جو در دنیای نابود شده و ساختمان های خراب دنیای این بازی مواد اولیه مورد نیاز خود را یافته تا بتوانید در این شرایط سخت زنده بمانید و همچنین سرپناهی برای خود بسازید . گیم پلی این بازی ترکیبی از بازی های ماجراجویی و بازی های اکشن می باشد که موفق شده است روح جدیدی به سبک ماجراجویی بدمد . بازی رایانه ای Existentia یکی از جذاب ترین بازی های سبک ماجراجویی در سال 2016 می باشد .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر Existentia نسخه HI2U

مشخصات بازی Existentia :

نام بازی : Existentiaپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : SmartHart Gamesمنتشر کننده : SmartHart Gamesسبک بازی : ماجراجویینوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

Existentia

لینک دانلود