تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی کامپیوتر Fallout Shelter 1.12 نسخه 3DM

به روز رسانی :

1396/03/04 نسخه جدید اضافه شد.

Fallout Shelter یک بازی در سبک شبیه ساز می باشد که در سال 2016 توسط استودیوی بازی سازی Bethesda Game Studios ساخته شده و بای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است . استودیوی بازی سازی Bethesda Game Studios یکی از استودیوهای قدیمی بازی سازی می باشد که تاکنون تجربه ساخت بازی های بسیاری نظیر سری محبوب Fallout و Elder Scroll را در کارنامه هنری خود دارد و برای ساخت این بازی ها موفق به کسب جوایز بسیاری شده است . استودیوی بازی سازی Bethesda Game Studios یکی از محبوب ترین و پرافتخار ترین استودیوهای بازی سازی می باشد که با انتشار بازی های موفق خود سبک نقش آفرینی را دست خوش تغییرات بسیاری کرده است و این بازی را به جایگاه امروزی خود رسانده است . در سال 2015 کارگردان این استودیو تاد هاوارد اعلام کرد که آنها علاقه زیادی به بازی های موبایل دارند و یکی از طرفداران بازی بر روی موبایل می باشند در همین راستا آنها تصمیم گرفته اند که یکی از معروف ترین بازی های خود را به دنیای بازی های موبایل وارد کنند . بازی رایانه ای Fallout Shelter نتیجه همین تفکر می باشد .

سایر توضیحات : سری فال اوت یکی از محبوب ترین بازی های نقش آفرینی حال حاظر جهان می باشد ، داستان این سری پس از پایان یافتن دنیا بر اثر یک جنگ اتمی اغاز می شود و بازی باز باید در دنیای نابود شده بر اثر جنگ های اتمی ا چالش های موجود در دنیا مقابله کند . بازی رایانه ای Fallout Shelter در چنین دنیایی در جریان است ، در این بازی شما کنترل یک والت بزرگ را در دست دارید و باید با ساخت اتاق های بزرگ تر و امکانات بیشتر به یاری انسان ها بشتابید ، در ابتدای این بازی شما یک اتاق دارید و باید با جمع کردن منابع اولیه به ساخت اتاق های بیشتری نظیر اتاق امنیتی و بخش های غذایی و دارویی یک پناهگاه امن برای انسان ها بسازید . بازی رایانه ای Fallout Shelter زیباترین و اعتیاداورترین بازی شبیه ساز چند سال اخیر می باشد .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر Fallout Shelter

مشخصات بازی Fallout Shelter :

نام بازی : Fallout Shelterپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Bethesda Game Studiosمنتشر کننده : Bethesda Game Studiosسبک بازی : شبیه سازنوع فایل : EXEلینک مرتبط : Wiki– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

Fallout Shelter

لینک دانلود