تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم مستند Fascinating India 2014

Fascinating India 2014 در سال 2014 توسط کمپانی Busch Media ساخته شده است این مستند از محصولات کشور آلمان می باشد . کارگردانی این فیلم مستند بر عهده Simon Busch بوده است که یکی از کارگردانان موفق درزمینه ساخت فیلم مستند می باشد و سابقه ساخت فیلم های مستند موفقی چون Blue Hope را در کارنامه هنری خود داشته است و برای ساخت این فیلم های مستند موفق به کسب جوایز بسیاری نیز شده است وظیفه ی مجری گری این فیلم را Sebastian Lohse به عهده گرفته است که یکی از صدا گزاران مطرح در جامعه ی فیلم های مستند می باشد  . Fascinating India 2014 یک پانورامای زیبایی از تاریخ غنی و پربار هند و دنیا در زمان حال را به شما نشان می دهد ! این فیلم ، شما را به مهم ترین شهر ها ، اقامتگاه های سلطنتی و عبادتگاه های مقدس هند می برد ! در این عنوان شما اثر موفقیت های ادیان مختلف در جامعه ی هند را می بینید که حتی تا امروز تائثیرات آن را می توانید مشاهده کنید ! سیمون بوش و الکساندر سس ، شمال شبهه قاره ی هند را ماه ها زیر پا گذاشتند تا کشف کنند که چه چیزی زیر صورت معما گونه و خارق العاده ی هند مخفی شده است و به شما چیزی را که معمولا به خارجی ها نشان داده نمیشود را به تصویر بکشند !

سایر توضیحات : این فیلم به مدت 1 ساعت و نیم شما را یه هندوستان می برد و زندگی عادی و روزمره ی جاری در هند را به تصویر می کشد ، معماری منحصر به فرد و زیبای هند ، فرهنگ ها و باور های مردم را نشانمان می دهد ! این فیلم در لوکیشن های زیادی از جمله ی تاج محل ، واراناسی ، اوتار پرادش و الاح اباد فیلم برداری شده است ! مثلا در واراناسی ، مردم باقی مانده ی از دست دادگانشان را می سوزانند ! در کومب ملا ، بزرگترین گردهمایی دینی ، 35 میلیون زائر ، در رودخانه های مقدس ، دست به حمام کردن می زنند ! این اولین باری است که هندوستان به چنین شیوه ی خیره کننده و زیبایی به نمایش کشده شده است ! موسیقی که برای این عنوان انتخاب کرده اند بسیار بجا لذت بخش است ! این فیلم مستند ، منتقدان را خیره ی خود کرده است به طوری که تمامی نقد های این عنوان در مورد میزان موفق بودن و زیبایی آن صحبت می کنند !

دانلود فیلم مستند Fascinating India 2014

– ژانر : مستند– تهیه کننده : Busch Media– تاریخ انتشار : 2014– محصول کشور : آلمان– زبان : انگلیسی– کیفیت نمایش : 720 Bluray– فرمت فایل : Mp4– زیرنویس فارسی : ندارد– پیوند : IMDB

Fascinating India 2014

لینک دانلود