دانلود بازی کامپیوتر Feelings Adrift نسخه PLAZA

Feelings Adrift یک بازی در سبک وحشت می باشد که در سال 2016 توسط استودیوی Dénis Múrias ساخته شده است و توسط استودیوی ذکر شده برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است . در این بازی سازندگان تلاش کرده اند که با استفاده از المان های قدیمی سبک ترس و استفاده از محیط و اتمسفر ترسناک به جای استفاده از انیمیشن های پر خرج و بی استفاده یک محیط کاملا ترسناک و پرهیجان را برای طرفدارن سبک ترس تهیه کنند . این بازی دارای یک داستان عجیب و مهیج می باشد ، شما به طور مرموزی وارد یک شهر بازی شده اید و هیچ اطلاعی از اینکه چگونه وارد این مکان شده اید ندارید ! این توضیح کوتاه اما پرهیجان باعث می شود که بازی باز به شدت درگیر بازی شود ، شما چگونه وارد این پارک شده اید ؟ چه کسانی مسئول اداره این پارک هستند و از همه مهم تر آیا تحدیدی برای شما در این پارک وجود دارد ؟ در چنین فضایی شما بدون اینکه عوامل تحدید کننده ای ببینید بطور ناخودآگاه احساس ترس و تحدید شدن می کنید و سازندگان بازی نیز تلاش کرده اند که در تمام مدت شما را در چنین فضایی نگاه دارند . بازی Feelings Adrift یکی از پدیده های سال 2016 در سبک ترسناک می باشد .

سایر توضیحات : این بازی دارای 5 محیط مختلف می باشد که شما با ورود به هرکدام از آنها با محیط جدید و متفاوتی روبرو خواهید شد . در هر منطقه شما باید یک سری ماموریت انجام داده و با پیشبرد داستان به منطقه بعدی داستان بروید و ببنید که بازی چه طرح جدیدی برای ترساندن شما دارد ، هر منطقه دارای محیط منحصر به فرد خود و داستان خاص خود می باشد که شما باید پرده از آنها برداشته و متوجه ریشه های این مکان شیطانی شوید . یکی از نکات اصلی بازی های ترسناک وجود موسیقی مناسب و هماهنگ با فضای بازی می باشد که این امر در این بازی به خوبی پیاده سازی شده است و در بسیاری موارد موسیقی بازی است که باعث بیشتر ترسناک شدن فضای بازی می شود .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر Feelings Adrift نسخه PLAZA

مشخصات بازی : نام بازی : Feelings Adrift پلتفرم : Microsoft windows زبان : انگلیسی سال انتشار : 2016 شرکت سازنده : Dénis Múrias منتشر کننده : Dénis Múrias سبک بازی  : ترسناک نوع فایل : EXE لینک مرتبط : Steam – برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

Feelings Adrift

لینک دانلود