تبلیغات
گربه سگ

Cat-Dog-Ads

گربه سگ فقط یک انیمیشن نیست، بی‌اغراق گربه سگ خاطره مشترک جمعیت زیادی از آدم‌های کره خاکی است. خاطره مشترکی که در همان حال که ما را می‌خنداند، قصه تضادهای درونی‌ای را بازگو می‌کند که در یک جا جمع شده‌اند. قصه گربه و سگی که باوجود ناهمخوان بودن ذات خود، به ناچار به هم چسبیده و جدایی‌ناپذیرند.

با اینترنت رایگان ببین

تبلیغات
اتفاقات عجیب

گربه سگ

سریالی محبوب و دوست‌داشتنی با چهار کاراکتر نوجوان و کنجکاو و دنیایی از اتفاقات شگفت‌انگیز. اتفاقات عجیب به شدت تحت‌تاثیر فیلم و سریال‌های دهه هشتاد آمریکا به خصوص کارهای استیون اسپیلبرگ مثل ای.تی. موجود فرازمینی ساخته شده. تماشای فصل‌های 1 و 2 این سریال با اینترنت رایگان اپراتورهای منتخب در فیلیمو.

با اینترنت رایگان ببین

دانلود بازی کامپیوتر Feelings Adrift نسخه PLAZA

Feelings Adrift یک بازی در سبک وحشت می باشد که در سال 2016 توسط استودیوی Dénis Múrias ساخته شده است و توسط استودیوی ذکر شده برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است . در این بازی سازندگان تلاش کرده اند که با استفاده از المان های قدیمی سبک ترس و استفاده از محیط و اتمسفر ترسناک به جای استفاده از انیمیشن های پر خرج و بی استفاده یک محیط کاملا ترسناک و پرهیجان را برای طرفدارن سبک ترس تهیه کنند . این بازی دارای یک داستان عجیب و مهیج می باشد ، شما به طور مرموزی وارد یک شهر بازی شده اید و هیچ اطلاعی از اینکه چگونه وارد این مکان شده اید ندارید ! این توضیح کوتاه اما پرهیجان باعث می شود که بازی باز به شدت درگیر بازی شود ، شما چگونه وارد این پارک شده اید ؟ چه کسانی مسئول اداره این پارک هستند و از همه مهم تر آیا تحدیدی برای شما در این پارک وجود دارد ؟ در چنین فضایی شما بدون اینکه عوامل تحدید کننده ای ببینید بطور ناخودآگاه احساس ترس و تحدید شدن می کنید و سازندگان بازی نیز تلاش کرده اند که در تمام مدت شما را در چنین فضایی نگاه دارند . بازی Feelings Adrift یکی از پدیده های سال 2016 در سبک ترسناک می باشد .

سایر توضیحات : این بازی دارای 5 محیط مختلف می باشد که شما با ورود به هرکدام از آنها با محیط جدید و متفاوتی روبرو خواهید شد . در هر منطقه شما باید یک سری ماموریت انجام داده و با پیشبرد داستان به منطقه بعدی داستان بروید و ببنید که بازی چه طرح جدیدی برای ترساندن شما دارد ، هر منطقه دارای محیط منحصر به فرد خود و داستان خاص خود می باشد که شما باید پرده از آنها برداشته و متوجه ریشه های این مکان شیطانی شوید . یکی از نکات اصلی بازی های ترسناک وجود موسیقی مناسب و هماهنگ با فضای بازی می باشد که این امر در این بازی به خوبی پیاده سازی شده است و در بسیاری موارد موسیقی بازی است که باعث بیشتر ترسناک شدن فضای بازی می شود .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر Feelings Adrift نسخه PLAZA

مشخصات بازی :

نام بازی : Feelings Adrift

پلتفرم : Microsoft windows

زبان : انگلیسی

سال انتشار : 2016

شرکت سازنده : Dénis Múrias

منتشر کننده : Dénis Múrias

سبک بازی  : ترسناک

نوع فایل : EXE

لینک مرتبط : Steam

– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

Feelings Adrift

لینک دانلود