تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Final Fantasy X X-2 HD Remaster نسخه CODEX

Final Fantasy X X-2 HD Remaster بازی در سبک نقش آفرینی می باشد که توسط استودیوی Square Enix ساخته شده و استودیوی مذکور بازی را برای پلتفرم PC منتشر کرده است . بازی Final Fantasy X X-2 HD Remaster نسخه بازسازی شده یکی از محبوترین عناوینی سری فاینال فانتزی می باشد . این نسخه به معنای واقعی بازسازی شده و کیفیت بسیار بالایی را در هنگام اجرا از خود دارد . نسخه HD Remaster هر دو نسخه Final Fantasy X و Final Fantasy X-2 را شامل می شود در نسخه اول داستان نوجوانی به نام Tidus را مشاهده می کنیم که به جهان Spira منتقل می شود بعد از زمانی که موجودی شناخته شده به نام Sin را ملاقات می کند . نسخه دوم دو سال بعد از نسخه X می باشد که در آن Yuna به عنوان شکارچی گنج در جستجوی مکانی است تا او را به Tidus برساند .

سایر توضیحات : بازی Final Fantasy X X-2 HD Remaster بر پایه ورژن اصلی می باشد که در ژاپن و اروپا به صورت همزمان منتشر شده است . در این بازی زیبا ما شاهد زمان های موازی زیاد در جهان کلاسیک می باشیم و بدون شک گیم پلی این عنوان برای هواداران قدیکی این سری و افرادی که به تازگی به سری فاینال فانتزی آشنا شدند لذت بخش می باشد . موسیقی متن این اثر چیزی بالغ بر 60 ترک منحصر به فرد بوده که همگی در نسخه بازسازی شده نیز حضور دارند . تمام کارکترها , هیولاها و محیط های بازی به ورژن HD آپدیت شده اند . یکی از مواردی که در نسخه ی قدیمی این عنوان به جشم می آمد نبود Auto Save برای بازی بود که در نسخه بازی شده ما شاهد سیو خودکار به صورت هر 5 دقیقه یک بار هستیم .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

Final Fantasy X X-2 HD Remaster

مشخصات بازی :نام بازی : Final Fantasy X X-2 HD Remasterپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Square Enixsمنتشر کننده : Square Enixسبک بازی : نقش آفرینینوع فایل : ISOلینک مرتبط : Steam– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

Final Fantasy X X-2 HD Remaster

لینک دانلود