تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Flat Kingdom نسخه CODEX

Flat Kingdom یک بازی در سبک ماجراجویی می باشد که در سال 2016 توسط استودیوی بازی سازی Fat Panda Games ساخته شده و برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است ، استودیوی بازی سازی Fat Panda Games یکی از استودیوهای قدیمی می باشد که تاکنون تجربه ساخت بازی های موفقی چون Flat Kingdom را در کارنام هنری خود داشته است که این بازی از بازی های موفق و پرفروش می باشد . بازی رایانه ای Flat Kingdom یکی از بازی های رایانه ای خاص می باشد که در آن سازندگان سبک های محبوب را ترکیب کرده اند و یک بازی رایانه ای بسیار خاص برای طرفدران تهیه کرده اند . داستان این بازی در رابطه با یک دنیای زیبا و 2 بعدی می باشد که توسط یک موجود شیطانی تهدید شده است و در آستانه تبدیل به 3 بعدی می باشد . حال شما به عنوان قهرمان بازی باید به پاخیزید و با دشمنانتان در این بازی به مبارزه بپردازیرد .

سایر توضیحات : بازی رایانه ای Flat Kingdom یک بازی مملو از پازل های دیدنی و جذاب می باشد که باعث می شود تا ساعت ها شما را سرگرم کنند . سیستم نبرد این بازی یکی از عجیب ترین و در عین جال جذاب ترین سیستم های نبردهای سال های اخیر می باشد . یکی از نکات جالب این بازی جدا از سیستم نبردهای بازی نحوه روایت داستان بازی می باشد داستان این بازی یک داستان ساده اما جذاب با روایتی درگیر کننده می باشد ، در ابتدای بازی شما فکر می کنید که با یک داستان ساده و بسیار کودکانه طرف هستید اما پس از تجربه ساعت های اولیه این بازی کاملا درگیر شخصیت های جذاب بازی می شوید . یکی از نکات جالب این بازی گرافیک هنری جذاب بازی می باشد گرافیک این بازی یکی از جذاب ترین گرافیک های هنری سال های اخیر می باشد که باعث می شود شما لحظه ای از مانیتور بازی چشم برندارید .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر Flat Kingdom نسخه CODEX

مشخصات بازی :نام بازی : Flat Kingdomپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Fat Panda Gamesمنتشر کننده : Fat Panda Gamesسبک بازی : ماجراجویینوع فایل : EXEلینک مرتبط : Steam– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

Flat Kingdom

لینک دانلود