تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم مستند Food Choices 2016

Food Choices 2016 نام فیلم مستند می باشد که توسط استودیوی New Root Films ساخته شده است . این مستند شرح حال فیلم ساز معروف Michal Siewierski می باشد که به بررسی تاثیر انتخاب غذا و سلامت آن بر مردم می پردازد . اینکه چگونه این انتخاب ها بر سلامت سیاره ما و دیگر موجودات زنده تاثیرگذار خواهد بود دیگر بخش این مستند جذاب می باشد . بسیاری تصورات غلط در مورد رژیم غذایی و مواد غذایی وجود دارد . در این مستند از دید دیگر به این مسائل پرداخته می شود و دیدگاه کارشناسان را نیز در مورد آنها بررسی می کنیم . در این فیلم مستند با بسیاری از کارشناسان زبده در سراسر دنیا نظیر دکتر T Colin Campbell , دکتر Richard Oppenlander , دکتر John McDougall , دکتر oni Bark , دکتر Pam Popper , دکتر Michael Greger در کنار افرادی مانند Gloria Athanis , Rich Roll و Joe Cross که هرکدام افرادی برجسته در زمینه ی کاری خود هستند مصاحبه می شود .

دانلود فیلم مستند Food Choices 2016

سایر توضیحات : فیلم مستند Food Choices 2016 توسط Michal Siewierski نویسندگی و کارگردانی شده است . Siewierski که کارگردان جوانی به شمار می رود تا به حال هیچ کار دیگری در کارنامه ی هنری خود نداشته و ساخت این مستند اعم از کارگردانی , نویسندگی و بازیگری اولین تجربه ی کاری او به شمار می رود . نکته جالب در مورد این فیلم ساز صرف سه سال از وقت خود برای تهیه Food Choices بوده است . صرف چنین زمانی برای یک فیلم مستند بسیار زیاد می باشد ولی حساسیت او را برای ساخت یک مستند با کیفیت نشان می دهد .

دانلود فیلم مستند Food Choices 2016

مشخصات فیلم مستند Food Choices 2016 :

– ژانر : مستند– کارگردان : Michal Siewierski– نویسنده : Michal Siewierski– استودیوی سازنده : New Root Films– محصول کشور : آمریکا– تاریخ انتشار : 2 سپتامبر 2016– مدت زمان : 91 دقیقه– زبان پخش : انگلیسی– کیفیت نمایش : 720p WEB-DL– فرمت فایل : MKV– زیرنویس فارسی : ندارد– زیرنویس انگلیسی : ندارد– سایت مرتبط : IMDB

Food Choices 2016

لینک دانلود