دانلود بازی کامپیوتر FORCED SHOWDOWN Drone Invasion نسخه CODEX

FORCED SHOWDOWN Drone Invasion یک بازی در سبک نقش آفرینی می باشد که در سال 2016 توسط استودیوی بازی سازی BetaDwarf ساخته شده و برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است . استودیوی بازی سازی BetaDwarf یکی از استودیوهای قدیمی می باشد که تاکنون تجربه ساخت بازی های بسیاری نظیر سری محبوب FORCED را در کارنامه هنری خود داشته است و برای ساخت این سری محبوب موفق به کسب جوایز بسیاری نیز شده است . سبک نقش آفرینی را به راحتی می توان به عنوان محبوب ترین سبک در دنیای بازی های رایانه ای نام گذاری کرد ، این سبک به دلیل آزادی بیش از حد و داستان محور بودن و همچنین دارا بودن گیم پلی درگیر کننده و چالش برانگیز در سال های اخیر به محبوبیت بسیار زیادی رسیده است . استودیوهای بسیاری نظیر استودیوی بازی سازی BIOWARE و BETHESDA با انتشار بازی های موفقی نزیر سری MASS EFFECT و ELDER SCROL این سبک را به جایگاه امروزی خود رسانده اند . بازی رایانه ای FORCED SHOWDOWN Drone Invasion یکی از همین بازی ها می باشد که سعی داشته است با ترکیب سبک نقش آفرینی و استراتژی روح تازه ای به این سبک محبوب ببخشد که با توجه به نمرات مثبت این عنوان می توان گفت که در این زمینه بسیار موفق عمل کرده اند .

سایر توضیحات : داستان این بازی در یک دنیای فانتزی در جریان است دنیایی که به تازگی مورد حجوم موجودات بیگانه و بی رحمی قرار گرفته است ، حال شما به عنوان قهرمان داستان باید با رهبری صحیح نیروهای خود و استفاده از منابع اولیه برای ساخت نیروهای بهتر به نبرد دشمنان بی رحم رفته و آنها را از میان بردارید . در این بازی شما باید با آپگرید کردن صحیح شخصیت خود و تبدیل کردن آن به قدرتمند ترین موجود بازی دشمنان خود را به راختی از میان بردارید . بازی رایانه ای FORCED SHOWDOWN Drone Invasion یکی از بازی های مورد انتظار سال 2016 می باشد .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر FORCED SHOWDOWN Drone Invasion نسخه CODEX

مشخصات بازی FORCED SHOWDOWN Drone Invasion :

نام بازی : FORCED SHOWDOWN Drone Invasionپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : BetaDwarfمنتشر کننده : BetaDwarfسبک بازی : نقش آفرینی – استراتژینوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

FORCED SHOWDOWN Drone Invasion

لینک دانلود