دانلود مستند سریالی Forces Of Nature With Brian Cox

Forces Of Nature With Brian Cox یک مستند سریالی است که توسط شبکه BBC تهیه شده است و از همین شبکه نیز پخش شده است. قسمت اول مستند سریالی Forces Of Nature With Brian Cox در تاریخ 4 جولای 2016 به نمایش در آمد و تهیه کنندگی و کارگردانی این سریال بر عهده Matthew Dyas دارد. پروفسور برایان کاکس توانسته با ترکیب برخی از دیدنی ترین مناظر ممکن بر روی کره زمین و همچنین عمیق ترین فهم ما از جهان هستی راز های این کره خاکی را فاش کند. او در این مستند نشان می دهد که این سیاره زیبایی که بر روی آن زندگی می کنیم چگونه تنها توسط چند نیرو ساخته شده است.

سایر توضیحات : در قسمت اول فیلم Forces Of Nature With Brian Cox با عنوان The Universe In A Snowflake برایان برای شما بیان می کند که چگونه تنوع خیره کننده اشکال در دنیای طبیعت بر روی قوانینی که بر هستی حاکم هستند، سایه می اندازد. در شمال اسپانیا او همراه با صد ها نفر برای ساخت بلند ترین برج انسانی تلاش می کنند و در این بین او برای شما نیرویی که سیاره ما را شکل می دهد را آشکار می کند. در نپال، شکارچیان عسل به دنبال یک کندوی بزرگ زنبور عسل که به دیواره های یک صخره چسبیده است، هستند. شانه های شش گوشه کندوی عسل که به وسیله زنبور های عسل ساخته می شود تا عسل با ارزش خود را در آن انبار کنند از یک سری قوانین ریاضی تبعیت می کند. در صورتی که قادر به دانلود این مستند سریالی جذاب نیستید می توانید آن را از فروشگاه دانلود فارسی تهیه کنید.

Forces Of Nature With Brian Cox

مشخصات مستند سریالی Forces Of Nature With Brian Cox :

– ژانر : مستند– شبکه منتشر کننده : BBC– تاریخ انتشار قسمت اول : 4 جولای 2016 – محصول کشور : انگلستان– تعداد فصل : 1– تعداد قسمت ها : 4– زبان : انگلیسی– کیفیت نمایش : HDTV & 720p HDTV– فرمت فایل : MKV– زیر نویس فارسی : ندارد زیرنویس انگلیسی : ندارد– لینک IMDB

شما از این پس می توانید فیلم های مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی ثبت نمایید

Forces Of Nature With Brian Cox

لینک دانلود