تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

نبرد با اژدها در امپراطوری پادشاهان

دانلود آخرین نسخه بازی Fortnite v9.30-CL7095426

به روز رسانی :

1398/04/01 نسخه Fortnite v9.30-CL7095426 اضافه شد .

Fortnite یکی از بازی های سبک اکشن است که توسط کمپانی Epic Games طراحی و ساخته شده. شما در یک تیم 4 نفره به رقابت می پردازید و در ابتدا تنها باید از مکانی که در آن قرار دارید ، در برابر دشمنان دفاع کرده و سپس پیشروی کنید . ماموریت ها دارای چرخه شب و روز می باشند و گاهی ممکن است برای تمام کردن آن یک دوره  14 روزه به طول بینجامد . در طول روز ، موجودات کمی وجود دارند و به بازیکنان این امکان را می دهد تا نقشه را بطور کامل کشف کنند ، بازماندگان را نجات دهند ، منابع را جمع آوری نمایند و از این منابع برای ساخت سلاح و زره استفاده کنند . ماموریت ها معمولا اهداف چندگانه دارند و همین مسئله باعث می شود تا بازی از یکنواختی خارج شود .

یک روز 98 درصد جمعیت زمین به طور ناگهانی ناپدید شدند . آسمان توسط ابرهای متراکم محاصره شد و طوفان سهمگینی براه افتاد و پوسته زمین تخریب شد ، ناگهان موجودات عجیب و غریبی شبیه به زامبی ها به زمین یورش آوردند . بازماندگان توانستند سپری دفاعی در برابر این طوفان ایجاد کنند و میزان شدت حملات را کاهش دهند و همچنین از این سپر دفاعی برای ایجاد آخرین پایگاه بازمانده در سراسر جهان استفاده کنند . در این بازی شما به عنوان فرمانده تیم به ایفای نقش می پردازید ، کسی که تلاش می کند مواد غذایی برای بازماندگان پیدا کند ، سپر دفاعی خود را در برابر دشمنان گسترش دهد و در نهایت راهی برای بازگشت زمین به حالت عادی پیدا کند .

 

*برای تهیه سی دی کی های بازی با فروشگاه تماس بگیرید *

*قیمت سی دی کی نسخه Standard edition برای کامپیوتر : 39.99 دلار*

*قیمت سی دی کی نسخه deluxe edition برای کامپیوتر : 59.99 دلار*

*قیمت سی دی کی نسخه super deluxe edition برای کامپیوتر : 89.99 دلار*

*قیمت سی دی کی نسخه Limited edition برای کامپیوتر : 149.99 دلار*

بازی Fortnite

 

 

نام: Fortnite
شرکت سازنده: Epic Games
تاریخ انتشار: 2017
ورژن: v9.30-CL7095426
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: PKG
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن ، آنلاین
امکان استفاده بصورت آنلاین: دارد
مناسب برای گروه سنی: 12+
ناشران: Epic Games
رمز فایل: www.download.ir

Fortnite v9.30-CL7095426

Fortnite Battle Royale is the FREE 100-player PvP mode in Fortnite. One giant map. A battle bus. Fortnite building skills and destructible environments combined with intense PvP combat. The last one standing wins. Available on PC, PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch, Android, iOS & Mac.

خرید آنلاین
شما می توانید این محصول را سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید
5 دی وی دی
25000 تومان
خرید بازی نسخه Fortnite v9.30-CL7095426
خرید
لینک دانلود