تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود فیلم سینمایی Free State Of Jones 2016

به روز رسانی :

1395/06/17 نسخه 720p & 1080p WEB-DL اضافه شد .

Free State Of Jones 2016 فیلم سینمایی در ژانر اکشن , بیوگرافی , درام می باشد که توسط استودیوی Bluegrass Films ساخته شده است . در طول جنگ داخلی Free State of Jones داستان یک کشاورز ساده به نام Newt Knight را می گوید که با دیگر کشاورزان علیه دولت قیام می کنند . آنها با دیگر کشاورزان و برده ها ملحق شده و در حال تشکیل ایالت آزاد جونز هستند . این فیلم بازگو کننده ی تلاش knight یکی از کسانی است که داستان زندگی و شورشی که در دوران جنگ داخلی انجام داد محل اختلاف افراد بسیاری در ایالات متحده بوده است به عنوان یک کشاورز ساده برای گرفتن حق خود از دولت و تشکیل یک ایالت آزاد به دور از هرگونه برده می باشد . وظیفه ی او بازسازی , مقابله و جلوگری از نفاق در طول این جنگ داخلی می باشد .

دانلود فیلم سینمایی Free State Of Jones 2016

سایر توضیحات : Gary Ross کارگردانی این فیلم را بر عهده داشته و البته در بخش نویسندگی کار مشترک با Leonard Hartman داشته است . این فیلم که بر اساس داستان واقعی ساخته شده است نظرات مختلفی پیرامون خود مشاهده می کند . درباره زندگی نایت اظهار نظرهای مختلفی وجود دارد که برخی از آنها به یاغی گری و کشتار نایت در دوران تشکیل ایالت آزادش اشاره دارد و در مقابل، اظهار نظرهای دیگری نیز مطرح شده که اغلب دال بر ستایش از روحیه رابین هودی نایت و اراده او برای استقلال طلبی در دوران جنگ داخلی را ستایش کرده اند. با این حال گری راس کارگردان فیلم، از جمله موافقان زندگی نیوتن نایت بوده و آنطور که خود اظهار کرده زندگی او الهام بخش بسیاری از مردم ایالات متحده شده و به همین جهت فیلم ایالت آزاد جونز نیز به ترسیم چهره ای کاملاً قهرمان پرور از این شخصیت تاریخی اقدام کرده است .

*این فیلم توسط تیم دانلود فارسی بازبینی و سانسور شده است*

دانلود فیلم سینمایی Free State Of Jones 2016

مشخصات سریال Free State Of Jones 2016 :

– ژانر : اکشن – درام – بیوگرافی– کارگردان : Gary Ross– شرکت سازنده : Bluegrass Films– محصول کشور : آمریکا– تاریخ انتشار : 2016– مدت زمان : 139 دقیقه_ مدت زمان سانسور شده : 0 ثانیه– زبان پخش : انگلیسی– کیفیت نمایش :  720p & 1080p WEB-DL– فرمت فایل : MKV– زیرنویس فارسی : ندارد– زیرنویس انگلیسی : دارد– سایت مرتبط : IMDB

Free State Of Jones 2016

لینک دانلود