تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم مستند From Bedrooms To Billions The Amiga Years 2016

From Bedrooms To Billions The Amiga Years 2016 یک مستند جدید و دیدنی است که در سال 2016 و به کارگردانی Anthony Caulfield, Nicola Caulfield تهیه شده است. نویسندگی این اثر نیز بر عهده این دو نفر بوده است. فیلم مستند From Bedrooms To Billions The Amiga Years 2016 در مدت زمان 152 دقیقه توسط کشور انگلستان ساخته شده است و شرکت Gracious Films تهیه کنندگی آن را بر عهده داشته است. این فیلم مستند تأثیری که رایانه Commodore Amiga بر دنیای پیرامون خود گذاشت را بررسی می کند و همچنین این رایانه چگونه توانست بر روی یک نسل از توسعه دهندگان برای توسعه بازی های ویدیویی، موسیقی، و انتشار آن ها تأثیر گذارد، را نیز مورد واکاوی قرار می دهد. این رایانه توانست نقش پر رنگی در صنعت بازی های ویدیویی ایفا کند و این صنعت را برای همیشه تغییر داد.

سایر توضیحات : فیلم مستند From Bedrooms To Billions The Amiga Years 2016 ادامه ای بر From Bedrooms to Billions می باشد که در سال 2014 منتشر شده است. در این مستند علاوه بر توضیحات راوی و مصاحبه های بسیاری با افراد مرتبط در این حوزه صورت گرفته از کسانی که در ساخت بازی هایی همچون he Secret of Monkey Island, Sensible World of Soccer, Defender of the Crown, Syndicate, Alien Breed, Wings, Shadow of the Beast, Turrican II, The First Samurai, Another World, Flashback و خیلی خیلی بیشتر مشارکت داشته اند، صورت می گیرد. در صورتی که قادر به دانلود این مستند جذاب نیستید می توانید آن را از فروشگاه دانلود فارسی تهیه کنید.

From Bedrooms To Billions The Amiga Years 2016

مشخصات فیلم مستند From Bedrooms To Billions The Amiga Years 2016 :– ژانر : مستند– تهیه کننده : Gracious Films– تاریخ انتشار : 2016– مدت زمان فیلم : 152 دقیقه– محصول کشور : انگلستان– زبان : انگلیسی– کیفیت نمایش : 720p WEB-DL– فرمت فایل : MKV– زیر نویس انگلیسی : ندارد– زیر نویس فارسی : ندارد– پیوند : IMDB 

From Bedrooms To Billions The Amiga Years 2016

لینک دانلود