دانلود فیلم مستند From Rocky To Creed The Legacy Continues 2015

From Rocky To Creed The Legacy Continues 2015 نام فیلم مستند می باشد که توسط استودیوی Associated Television International ساخته شده است . در این مستند یک ساعته که به روایت مایکل بی جردن افسانه و سیلوستر استالونه در آمده است فیلم سازان و کارگردان های سری محبوب و افسانه ای راکی از اولین جایزه ی اسکار خود تا ساخت 6 سری فیلم از این مجموعه را توضیح می دهند . این مستند در واقع قطعه ای تبلیغاتی از فیلم Creed به شمار می رود ولی در مورد 6 فیلم راکی نیز صحبت می شود . بسیاری از اعضای این سری از جمله Sylvester Stallone , Irwin Winkler , Dolph Lundgren , Carl Weathers به مصاحبه پرداخته اند . همچنین از تازه واردان این مجموعه Ryan Coogler به عنوان کارگردان و Michael B. Jordan نیز مصاحبه کرده اند .

دانلود فیلم مستند From Rocky To Creed The Legacy Continues 2015

سایر توضیحات : اگر شما هم جز آن دسته از طرفداران این سری هستید بدون شک مستندهای زیادی را در این زمینه مشاهده کردید . در فیلم مستند From Rocky To Creed The Legacy Continues 2015 همه چیز از فیلم نامه ی اورجینال از زمانی که نوشته شد و رازهایی که پشت آن بود پرده برداری می کنند . همچنین نحوه ی مبارزات برای خلق یک کارکتر افسانه ای نیز مو به مو ذکر شده است . از آنجا که Creed اولین سری می باشد که تاریخ سری راکی را عوض می کند توانسته جایگاه قابل قبولی برای خود دست و پا کند و به یک سری کاملا مجزا تبدیل شود .

دانلود فیلم مستند From Rocky To Creed The Legacy Continues 2015

مشخصات فیلم مستند From Rocky To Creed The Legacy Continues 2015 :

– ژانر : مستند– محصول کشور : آمریکا– تاریخ انتشار : 2015– مدت زمان : 60 دقیقه– زبان پخش : انگلیسی– کیفیت نمایش : 720p HDTV– فرمت فایل : MKV– زیرنویس فارسی : ندارد– زیرنویس انگلیسی : دارد– سایت مرتبط : IMDB

From Rocky To Creed The Legacy Continues 2015

لینک دانلود