تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم مستند Fukushima A Nuclear Story 2015

Fukushima A Nuclear Story 2015 یک مستند جذاب و دیدنی است که در سال 2015 که توسط Matteo Gagliardi کارگردانی شده است و اتفاقاتی که در سال 2011 برای نیروگاه هسته ای فوکوشیما بر اثر زمین لرزه و سونامی که در کشور ژاپن رخ داد را بررسی می کند. فیلم مستند Fukushima A Nuclear Story 2015 برای شما نشان می دهد که چه اتفاقی باعث شد تا توکیو از یک فاجعه هسته ای نجات پیدا کند؟ تعداد زیادی از روزنامه نگاران از جمله Pio d’Emilia از Sky اجازه واردشدن به نیروگاه هسته ای Fukushima-Daiichi را پیدا کردند. آنها به مدت 2 سال در همان جا ماندند تا حقیقت را در رابطه اتفاقاتی که در رابطه سانحه سونامی در پشت آن دیوار ها پنهان مانده بود را کشف کنند.

سایر توضیحات : فیلم مستند Fukushima A Nuclear Story 2015 توسط کشور ایتالیا ساخته شده است. در این فیلم مستند مشاهده خواهیم کرد که نخست وزیر سابق Naoto Kan ما را به روز های حادثه بر می گرداند و اتفاقاتی که واقعا در آن زمان رخ داده اند را فاش می کند. روایت داستانی این مستند در حد خوبی است و نویسند گان آن به طرز فوق العاده ای داستان را برای مخاطب شرح می دهند و به صورت کاملا شجاعانه ای دست به افشا گری می زنند و به تماشاگران کمک فراوانی می کند تا بتوانند به صورت ملموسی وقایع رخ داده در آن زمان را درک کنند. در صورتی که قادر به دانلود این مستند جذاب نیستید می توانید آن را از فروشگاه دانلود فارسی تهیه کنید.

Fukushima A Nuclear Story 2015

مشخصات فیلم مستند Fukushima A Nuclear Story 2015 :– ژانر : مستند– تهیه کنندگان : Teatro Primo Studio – Film Beyond– تاریخ انتشار : 2015– مدت زمان فیلم : 58 دقیقه– محصول کشور : ایتالیا– زبان : انگلیسی – ایتالیایی – ژاپنی– کیفیت نمایش : 720p HDTV– فرمت فایل : MP4– زیر نویس انگلیسی : دارد– زیر نویس فارسی : ندارد 

Fukushima A Nuclear Story 2015

لینک دانلود