دانلود بازی اندروید FULL METAL MONSTERS v0.7.4

FULL METAL MONSTERS نام بازی اندرویدی در سبک اکشن و جنگی است که توسط استودیوی بازی سازی AI GAMES FZ برای کاربران دستگاه های اندروید طراحی شده است و تا کنون بیش از 500 هزار بار توسط کاربران در سراسر جهان دریافت شده است و امتیاز 4.5 از 5.0 را کسب کرده است . در این بازی انواع و اقسام هیولاهای فلزی قدرتمند وجود دارند شما می توانید بر روی این هیولا های غول پیکر سوار شوید و با استفاده از سلاح های مرگ بار دشمنان را از بین ببرید . در این بازی جنگ های در گروه های 5 نفره انجام می شوند یک گروه پنج نفره از دایناسور ها یک طرف و گروهی طرف دیگر بعد از آن جنگ آغاز می شود هر گروهی که بتوانید تعداد بیشتری از حریف را نابود کند برنده است . در این بازی انواع دایناسور های آهنین از جمله دایناسور های پرنده و دانیاسور های تیرکس . در این بازی شما می توانید از دایناسور ها به صورت طبیعی شان استفاده کنید و یا با تجهیزات جنگی آن ها را مجهز کنید حتی می توانید از دایناسور های تمام فلزی استفاده کنید . در طول بازی می توانید توانایی ها و تجهیزات دایناسور های خودتان را ارتقا دهید و آن ها را قدرتمند تر بکنید . هر چه جنگ های اول را می گذرانید دشمنان شما قوی تر می شوند و شما باید خودتان را برای مقابله با آن ها آماده کنید . این بازی دارای گرافیک فوق العاده سه بعدی است که شما را غرق در دنیایی با طراحی عالی می کند . از دایناسور های پرنده می توانید در مقابل دایناسور های قدرتمند زمینی استفاده کنید و از بالا به او حمله کنید . هر کدام از دایناسور ها دارای قابلیت های منحصر به فردی هستند برخی از آن ها سریع می دوند برخی بسیار قدتمند هستند و برخی پرواز می کنند شما باید با توجه به مهارت هایشان در نبرد آن ها را انتخاب کنید تا همیشه پیروز باشید . اگر از علاقه مندان به بازی های اکشن هستید و دنبال یک بازی متفاوت از این سبک اید بدون شک FULL METAL MONSTERS را از دست ندهید . اگر می خواهید به این بازی دسترسی داشته باشید هم اکنون می توانید آخرین نسخه از آن را همراه با فایل مود شده و دیتا بر روی گوشی و یا تبلت اندروید خود نصب کنید و برای ساعت ها سرگرم شوید .6
نام: FULL METAL MONSTERS
حجم فایل: 424+55+55 مگابایت
شرکت سازنده: AI GAMES FZ
تاریخ انتشار: 2019
ورژن: 0.7.4
زبان: انگلیسی
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: اکشن - جنگی
مناسب برای گروه سنی: 7+
پیش نیاز: 5.0 و بالاتر
رمز فایل: www.download.ir

FULL METAL MONSTERS - v0.7.4 + Mod + Data

The game is still under active development. We carefully read all your comments and feedback to make sure every new update counts. Thanks for your support!
FULL METAL MONSTERS is a mobile game like you've never seen before. Battle metal-plated monster dinos in a post-apocalyptic world! A synchronized 5x5 PvP action shooter with different modes! Control beasts on land or in the sky, fully mechanized, augmented or organic: the choice is yours!
Tame and command dozens of blood-thirsty metal hunters ready to destroy anything in their paths to win!

لینک دانلود