تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم آموزش اصول کار با نرم افزار Adobe Lightroom II

Fundamentals of Lightroom II قسمت دوم دوره آموزشی نکات عکس برداری کامل و حرفه ای در Adobe Lightroom می باشد. متخصصان عکاسی قطعا عاشق این دوره ی عکاسی پایه ای و روند انتقال عکس ها به نرم افزار Adobe Lightroom خواهند شد . این دوره مربوط به فنون مورد علاقه ی لاتوس کرول برای ویرایش عکس هاست و همچنین به توضیح چگونگی شروع کار شما خواهد پرداخت . Adobe Lightroom نسبت به نرم افزار فوتوشاپ بسیار مقرون به صرفه تر خواهد بود . این برنامه یک سیستم سازمان دهی شده بر اساس پایگاه داده برای جریان کاری به شما پیشنهاد میکند  . و همینطور قابلیت های ویرایش عکس قابل توجهی را شامل می شود و قابلیت تبدیل عکس شما را به تصویری خلاقانه دارد. شما همچنین چگونگی فرایند شخصی سازی عکس ها را فرا خواهید گرفت و تمامی راز و رمز های موفقیت در کارتان توسط برنامه ی Lightroom را فرا خواهید گرفت .    چه مواردی را در این دوره خواهید آموخت ؟؟ 1- آشنایی با فضای Lightroom

2- استفاده از کتابخانه ی این برنامه برای دیدن ویو و دستکاری روی تصویر

3- شناخت موارد مهم در ویرایش عکس ها 4- تجربه ی تکنیک های حرفه ای برای ادیت و ویرایش 5- تخصص در کار ، تکثیر و انتشار کار خود   چه کارهایی قرار است انجام دهید ؟؟ ارسال : ارسال یک سری تصاویر ویرایش شده در Lightroom. مختصر سازی : انتقال اطلاعات بدست آمده و تصاویر بارگیری شده در Lightroom ، به جریان کاری و پروسه ی خلاقانه ی شما. همکاری : همانطور که با روند کاری کلاس جلو میروید ، پروژه ی در دست خود را برای استفاده ی شاگردان خود انتشار دهید . فضا : در انتشار عکس کامل و اسکرین شات ها با کلاس در پروژه ی خود اطمینان خاطر پیدا کنید تا بقیه دانش آموزان نیز از آن ها بهره ببرند. و در کلام آخر دانش آموزان نیز این مهارت را کسب خواهند کرد که پروژه های انتخابی را با سلیقه ی خود و به صورت موفقیت آمیز به انجام رسانند و به نتیجه ی نهایی خود افتخار کنند .. 
نام: Fundamentals of Lightroom II
حجم فایل: 1 گیگ و 422 مگابایت
شرکت سازنده: skillshare
کیفیت: 720p
زیرنویس: ندارد
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: mp4
منتشر کننده: skillshare
رمز فایل: www.download.ir

Fundamentals of Lightroom II

Professional photographers and enthusiasts alike will love this class in the basics and behind-the-scenes secrets of transforming your photos in Adobe Lightroom! It’s the favorite editing tool of Lotus Carroll, and she’s eager to show you how to get started.

لینک دانلود