تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم آموزش اصول کار با نرم افزار Adobe Lightroom II

Fundamentals of Lightroom II قسمت دوم دوره آموزشی نکات عکس برداری کامل و حرفه ای در Adobe Lightroom می باشد. متخصصان عکاسی قطعا عاشق این دوره ی عکاسی پایه ای و روند انتقال عکس ها به نرم افزار Adobe Lightroom خواهند شد . این دوره مربوط به فنون مورد علاقه ی لاتوس کرول برای ویرایش عکس هاست و همچنین به توضیح چگونگی شروع کار شما خواهد پرداخت . Adobe Lightroom نسبت به نرم افزار فوتوشاپ بسیار مقرون به صرفه تر خواهد بود . این برنامه یک سیستم سازمان دهی شده بر اساس پایگاه داده برای جریان کاری به شما پیشنهاد میکند  . و همینطور قابلیت های ویرایش عکس قابل توجهی را شامل می شود و قابلیت تبدیل عکس شما را به تصویری خلاقانه دارد. شما همچنین چگونگی فرایند شخصی سازی عکس ها را فرا خواهید گرفت و تمامی راز و رمز های موفقیت در کارتان توسط برنامه ی Lightroom را فرا خواهید گرفت .  چه مواردی را در این دوره خواهید آموخت ؟؟1- آشنایی با فضای Lightroom

2- استفاده از کتابخانه ی این برنامه برای دیدن ویو و دستکاری روی تصویر

3- شناخت موارد مهم در ویرایش عکس ها4- تجربه ی تکنیک های حرفه ای برای ادیت و ویرایش5- تخصص در کار ، تکثیر و انتشار کار خود چه کارهایی قرار است انجام دهید ؟؟ارسال : ارسال یک سری تصاویر ویرایش شده در Lightroom.مختصر سازی : انتقال اطلاعات بدست آمده و تصاویر بارگیری شده در Lightroom ، به جریان کاری و پروسه ی خلاقانه ی شما.همکاری : همانطور که با روند کاری کلاس جلو میروید ، پروژه ی در دست خود را برای استفاده ی شاگردان خود انتشار دهید .فضا : در انتشار عکس کامل و اسکرین شات ها با کلاس در پروژه ی خود اطمینان خاطر پیدا کنید تا بقیه دانش آموزان نیز از آن ها بهره ببرند.و در کلام آخر دانش آموزان نیز این مهارت را کسب خواهند کرد که پروژه های انتخابی را با سلیقه ی خود و به صورت موفقیت آمیز به انجام رسانند و به نتیجه ی نهایی خود افتخار کنند .. 
نام: Fundamentals of Lightroom II
حجم فایل: 1 گیگ و 422 مگابایت
شرکت سازنده: skillshare
کیفیت: 720p
زیرنویس: ندارد
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: mp4
منتشر کننده: skillshare
رمز فایل: www.download.ir

Fundamentals of Lightroom II

Professional photographers and enthusiasts alike will love this class in the basics and behind-the-scenes secrets of transforming your photos in Adobe Lightroom! It’s the favorite editing tool of Lotus Carroll, and she’s eager to show you how to get started.

لینک دانلود