تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر G Prime Into The Rain نسخه PLAZA

G Prime Into The Rain یکی از بازی های سبک شبیه ساز است که توسط کمپانی Soma Games طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی Code-Monkeys برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . سفر خود را برای کشف رمز و رازهای ناشناخته در یک منظومه شمسی پویا آغاز کنید . وجود سنگ , یخ , فلز و سیارات دیگر که حاوی مواد با ارزشی هستند این امکان را به شما می دهند تا به ثروت بی حد و حصری دست یابید . در این بازی شما در نقش یا یهتر بگم به عنوان صدای افسر پردازنده ایستگاه بطلمیوس به ایفای نقش می پردازید .

سایر توضیحات : مکانیک بازی به شکل منحصر به فردی طراحی شده است به طوری که شما باید برای پرتاب موشک ها به سمت هدف , سرعت آنها را محاسبه کرده و با مفهوم گرانش آشنایی مختصری داشت باشید . G Prime در نگاه اول به مانند یک بازی معمایی می ماند اما به گفته سازندگان بازی , داستان این نسخه حرف دیگری دارد و سعی دارد مفاهیم بنیانی و عمیقی را بیان کند . انتخاب میان تاریکی و سیاهی بستگی به شما دارد و هرکدام دارای پاداش های منحصر به فرد خود هستند البته فراموش نکنید که استراتژی شما در این بازی باید به حداکثر رساندن سود باشد . در کنار تمامی این موراد , از موسیقی متن بازی که دارای جوی ترسناک است به راحتی نمی توان گذشت .

 

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

G.Prime.Into.The.Rain-Screen

 مشخصات بازی  G Prime Into The Rain :نام بازی : G Prime Into The Rainپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Soma Gamesمنتشر کننده : Code-Monkeysسبک بازی : شبیه سازنوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید . 

G Prime Into The Rain

لینک دانلود