دانلود بازی کامپیوتر Galactic Civilizations III Lost Treasures نسخه Skidrow

Galactic Civilizations III Lost Treasures یک بازی در سبک استراتژی می باشد که در سال 2016 توسط استودیوی بازی سازی Stardock Entertainment ساخته شده و برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است . استودیوی بازی سازی Stardock Entertainment یک استودیوی بازی سازی قدیمی می باشد که تجربه ساخت بازی های بسیاری نظیر سری محبوب Ashes of the Singularity و Sins of a Solar Empire را در کارنامه هنری خود دارد و برای ساخت این بازی ها موفق به کسب جوایز بسیاری نیز شده است . سبک استراتژی یکی از محبوب ترین سبک ها در میان بازی بازان می باشد و هر ساله بازی های بسیاری در این سبک منتشر می شوند که هر کدام این سبک را دست خوش تغییرات بسیاری کرده اند . بازی های مانند سری محبوب Red Alert و Star craft از همین بازی ها می باشند که این سبک را به جایگاه امروزی خود رسانده اند . بازی رایانه ای Galactic Civilizations III Lost Treasures یکی از همین بازی ها می باشد که در مراحل تولید سعی داشته است که با ترکیب سبک شبیه ساز و استراتژی یکی از جذاب ترین بازی های سبک استراتژی را خلق کند که با توجه به نمرات مثبت این عنوان می توان گفت که در این زمینه موفق عمل کرده است .

سایر توضیحات : داستان این بازی در آینده ای دور در جریان است و در شرایطی که انسان ها به تکنولوژی پیشرفته ای دست یافته اند که با کمک آن می توانند به سایر سیارات سفر کرده و حتی در آنجا شروع به شهر سازی کنند . گیم پلی این بازی یکی از مدرن ترین گیم پلی های بازی های استراتژی می باشد ، شما باید با مدیریت منابع و ساخت نیروهای قدرتمند به قدرت برتر کهکشان تبدیل شوید ، اما کار شما در اینجا به پایان نمی رسد شما می توانید با یسایر ساکنین کهکشان صلح کنید و آنها را تبدیل به دوستان خود کنید و یا به دشمنی با آنها بپردازید . بازی رایانه ای Galactic Civilizations III Lost Treasures یکی از بازی های مورد انتظار سال 2016 می باشد .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر Galactic Civilizations III Lost Treasures نسخه Skidrow

مشخصات بازی Galactic Civilizations III Lost Treasures :

نام بازی : Galactic Civilizations III Lost Treasuresپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Stardock Entertainmentمنتشر کننده : Stardock Entertainmentسبک بازی : استراتژی – شبیه سازنوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

Galactic Civilizations III Lost Treasures

لینک دانلود