تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Galactic Civilizations III Rise of the Terrans نسخه Skidrow

Galactic Civilizations III Rise of the Terrans یک بازی در سبک استراتژی می باشد که در سال 2016 توسط استودیوی بازی سازی Stardock Entertainment ساخته شده و برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است . استودیوی بازی سازی Stardock Entertainment یک استودیوی قدیمی می باشد که تاکنون موفق به ساخت بازی هایی مانند Ashes of the Singularity و Dead Man’s Draw شده است که هر دوی این بازی ها از بازی های موفق و پرفروش سال های اخیر بوده اند . سبک استراتژی یکی از سبک های محبوب در میان بازی بازان می باشد و در همین راستا استودیوهای بازی سازی هر روز دست به خلق بازی های استراتژی جدید و خلاقانه ای می زنند . در این بازی مانند سایر بازی های استراتژی شما کنترل تعداد زیادی از نیروهای زمین را برعهده دارید تا بتوانبد با استفاده از آنها و مدیریت صحیح آنها انسان ها را در این نبرد عظیم و خانمان سوز هدایت کنید . بازی رایانه ای Galactic Civilizations III Rise of the Terrans یکی از بازی های استراتژی مورد انتظار سال 2016 می باشد .

سایر توضیحات : در بازی رایانه ای Galactic Civilizations III Rise of the Terrans شما شاهد اولین روزهای ورود انسان ها به فضا می باشید . در اینده ای نچندان دور انسان ها به تکنولوژی های بسیاری دست می یابند که به کمک آن می توانند به سیارات دیگر سفر کرده و در آنجا شروع به ساخت شهرک کنند ، این نقشه در ابتدا با موفقیت پیش می رود اما انسان ها به زودی در می یابند که فضا خالی از سکنه نمی باشد و نژاد های متفاوتی در آن ساکن هستند ، نژادهایی که تعدادی از انها با انسان ها رفتاری دوستانه دارند و تعدادی دیگر رفتاری خصمانه ، تصمیمات شما در این بازی بسیار سرنوشت ساز می باشد و به راحتی می تواند اینده نژاد ها و روابت بین آنها را دست خوش تغییر کند . بازی رایانه ای Galactic Civilizations III Rise of the Terrans یکی از بهترین بازی های استراتژی سال های اخیر می باشد .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر Galactic Civilizations III Rise of the Terrans نسخه Skidrow

مشخصات بازی :نام بازی : Galactic Civilizations III Rise of the Terransپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Stardock Entertainmentمنتشر کننده : Stardock Entertainmentسبک بازی :  استراتژینوع فایل : ISOلینک مرتبط : Steam– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

Galactic Civilizations III Rise of the Terrans

لینک دانلود