تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود نرم افزار اندروید Gallery Go v1.0.2.262023587

Gallery Go نام نرم افزار جدید و محبوب برای کاربران گوشی و تبلت های اندرویدی می باشد که به شما برای کنترل کردن و مرتب سازی گالری خود کمک می کند . شما با استفاده از این برنامه می توانید یک گالری عکس و فیلم هوشمند و همینطور سبک و سریع در گوشی و تبلت های اندرویدی خود به همراه داشته باشید . با سازمان دهی های نرم افزار Gallery Go شما می توانید بسیار آسان و سریع تر عکس ها یا فیلم های خود را پیدا کنید و دیگر برای پیدا کردن آنها در گالری شلوغ و بدون ترتیب نگردید . این نرم افزار هر شب گالری شما را به دسته بندی های افراد ، سلفی ، طبیعت ، حیوانات ، اسناد ، فیلم ها و ویدیو ها تقسیم می کند و هرچه از این دسته عکس یا فیلم جدید داشته باشید سریعا در این دسته بندی ها یا دسته بندی هایی که خودتان مشخص کرده اید قرار خواهد گرفت . همینطور این برنامه از حافظه جانبی یا SD کارت شما پشتیبانی می کند . این نرم افزار کاملا آفلاین بوده و شما برای استفاده از امکانات آن هیچ احتیاجی به اینترنت نخواهید داشت . همینطور تحت نظر داشته باشید که این برنامه فقط از اندروید های نسخه 8.1 و بالاتر پشتیبانی می کند .
نام: Gallery Go
حجم فایل: 10 مگابایت
شرکت سازنده: Google
تاریخ انتشار: 2019
ورژن: 1.0.2.262023587
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
پیش نیاز: اندروید 8.1 و بالاتر

Gallery Go - v1.0.2.262023587

Each night, Gallery Go will automatically organise your photos to group by: people, selfies, nature, animals, documents, videos and movies.
Gallery Go helps you stay organised, so you can spend less time scrolling for that photo of your friend or family member, and more time sharing memories with them.*

لینک دانلود