تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود فیلم آموزشی Game Art Environment Kit Design

Game Art Environment Kit Design یکی از فیلم های آموزشی شرکت Lynda که به تازگی منتشر شده است و توسط Christian Bradley تدریس می شود که سابقه فراوانی در زمینه ساخت بازی های کامپیوتر و کنسول های مختلف دارد. در دوره آموزشی Game Art Environment Kit Design و با استفاده از نرم افزار 3ds Max شما قادر خواهید بود تا کیت های مختلف مقیاس پذیر، اسیست های ماژولار و بافت های مختلف برای بازی های سه بعدی را بسازید. اسیست های ماژولار می توانند برای ساخت اشیا، صحنه ها و یا محیط های پیچیده تر، بزرگتر با هم ترکیب شوند.

سایر توضیحات : در دوره آموزشی Game Art Environment Kit Design مدرس Christian Bradley به شما نشان می دهد که چگونه دیوار ها، ستون ها و اجزای دیگر را بر اساس یک سیستم شبکه ای در 3ds Max بسازید. او ابتدا اصول اولیه کار با 3ds Max را به شما آموزش می دهد و سپس وارد آموزش جزییات می شود و به شما یاد می دهد که چگونه با طراحی کیت های مختلف سرعت عمل شما بالا می رود. در صورتی که قادر به دانلود این فیلم آموزشی جذاب نیستید می توانید آن را از فروشگاه دانلود فارسی تهیه کنید.

توجه : فایل های تمرینی به صورت جداگانه برای دانلود قرار داده شده اند.

Game Art Environment Kit Design

سر فصل های دوره آموزشی Game Art Environment Kit Design :– مقدمه– مدل سازی دیوار های اصلی– بلوک اوت فضا– ساخت عناصر ماژولار دقیق– بافت ها– قرار دادن همه آن ها با هم– نتیجه گیریمشخصات فیلم آموزشی Game Art Environment Kit Design :– ژانر : آموزشی– شرکت سازنده : Lynda– مدرس : Christian Bradley– مدت زمان آموزش : 2 ساعت و 38 دقیقه– پروژه تمرینی : دارد– زبان : انگلیسی– کیفیت نمایش : 720*1280– فرمت فایل : Mp4– زیرنویس انگلیسی : دارد– زیرنویس فارسی : ندارد

شما از این پس می توانید فیلم های مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی ثبت نمایید

Game Art Environment Kit Design

لینک دانلود