تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم آموزشی Getting Started With ZSketching

Getting Started With ZSketching یکی از فیلم های آموزشی است که باعث بهبود و افزایش توانایی های شما در استفاده از نرم افزار Zbrush می باشد که در این پست می توانی آن را تهیه کنید. در دوره آموزشی Getting Started With ZSketching نگاهی به مفاهیم و اصول ZSketching در نرم افزار Zbrush خواهیم داشت. ZSpheres یک مسیر فوق العاده خوب را برای اصول پایه ای هندسه های پیچیده تر در نرم افزار Zbrush به عنوان پایه برای مجسمه سازی فراهم می آورد. این دوره آموزشی کاربردی و دیدنی توسط شرکت Digital Tutors به همراه تدریس Justin Marshall تهیه شده است.

سایر توضیحات : ویژگی هایی که از دوره آموزشی Getting Started With ZSketching کسب می کنید به شما این امکان را می دهد که در Zbrush و مفاهیم و مدل ها را به سرعت یاد خواهید گرفت. در این دوره آموزشی شما با یادگیری طراحی یک هیولا در نرم افزار زدبراش توانایی های خود را در این زمینه بهبود خواهید بخشید. در صورتی که قادر به دانلود این فیلم آموزشی جذاب نیستید می توانید آن را از فروشگاه دانلود فارسی تهیه کنید.

Getting Started With ZSketching

نرم افزار های مورد نیاز دوره آموزشی Getting Started With ZSketching :

– ZBrush 3.5

سرفصل های دوره آموزشی Getting Started With ZSketching :

– مقدمه و مروری بر پروژه

– طراحی اشکال بزرگ بر روی قالب

– طراحی و تعریف جزییات ریز تر

– طراحی عضلات

– اضافه کردن آرماتور

– استفاده از قلم مو آرماتور

– ایجاد یک پوست تطبیقی

– ایجاد یک پوست متحد

– مجسمه سازی طرح  ZSphere

– گردش متناوب با ZSketching

مشخصات فیلم آموزشی Getting Started With ZSketching :– ژانر : آموزشی– شرکت سازنده : Digital Tutors– مدرس : Justin Marshall– مدت زمان آموزش : 1 ساعت و 1 دقیقه– پروژه تمرینی : ندارد– زبان : انگلیسی– کیفیت نمایش : 512 * 912– فرمت فایل : rmvb– زیرنویس فارسی : ندارد 

شما از این پس می توانید فیلم های مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی ثبت نمایید

Getting Started With ZSketching

لینک دانلود