تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی کامپیوتر Giana Sisters Dream Runner نسخه CODEX

Giana Sisters Dream Runner یک بازی در سبک اکشن می باشد که در سال 2016 توسط استودیوی بازی سازی Black Forest Games ساخته شده و برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است . استودیوی بازی سازی Black Forest Games یکی از استودیوهای قدیمی می باشد که تاکنون موفق به ساخت بازی های بسیاری نظیر Rogue Stormers و Giana Sisters: Twisted Dreams را در کارنامه هنری خود دارد و برای ساخت این بازی ها موفق به کسب جوایز بسیاری نیز شده است . سبک اکشن یکی از سبک های محبوب در میان بازی بازان می باشد و اسیتودیوهای بسیاری در این سبک عالیت می کنند ، سبک اکشندر طول سالیان متمادی دست خوش تغییرات بسیاری شده است و با ترکیب با سایر سبک ها مانند سبک نقش آفرینی و ماجراجویی این سبک تبئیل به یکی از سبک های پایه بازی های رایانه ای شده است . بازی رایانه ای Giana Sisters Dream Runner یکی از همین بازی ها می باشد که در مراحل ساخت آن سسازندگان از ترکیب سبک محبوب اکشن و پلتفرمر موفق به خلق یکی از جذاب ترین بازی های رایانه ای در این سبک شده اند .

سایر توضیحات : داستان این بازی در رابطه با دوخواهر می باشد که در رویا زندانی شده اند ، در این بازی شما باید با کنترل این دو خواهر مراحل سخت بازی را طی کنید و با شکست دادن دشمنان خود و رسیدن به باس مرحله مراحل بازی را به پایان برسانید . بازی رایانه ای Giana Sisters Dream Runner دارای نکات قوت بسیاری می باشد ، گرافیک هنری این بازی یکی از زیباترین گرافیک های هنری بازی های رایانه ای می باشد ، همچنین موسیقی و صداگذاری این بازی در سطح بسیار بالای قرار دارد و هر چند دقیقه شما را به ستایش این بازی وا می دارد . سازندگان برای بیشتر کردن جذابیت این بازی شروع به طراحی پازل های بسیار پیچیده ای برای این بازی کرده اند که باعث جذابیت بیش از حد این بازی شده است . بازی رایانه ای Giana Sisters Dream Runner یکی از بازی های مورد انتظار سال 2016 می باشد .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر Giana Sisters Dream Runner نسخه CODEX

مشخصات بازی Giana Sisters Dream Runner :

نام بازی : Giana Sisters Dream Runnerپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Black Forest Gamesمنتشر کننده : Black Forest Gamesسبک بازی : اکشننوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

Giana Sisters Dream Runner

لینک دانلود