دانلود بازی کامپیوتر Gnomes Vs Fairies نسخه PLAZA

Gnomes Vs Fairies یک بازی در سبک ماجراجویی نقش آفرینی می باشد که در سال 2016 توسط استودیوی بازی سازی Prismic Studios LLC ساخته شده و برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است . استودیوی بازی سازی Prismic Studios LLC یک استودیوی تازه تاسیس می باشد که بازی رایانه ای Gnomes Vs Fairies را به عنوان اولین بازی رایانه ای خود منتشر کرده است . سبک ماجراجویی یکی از سبک های محبوب در میان بازی بازان می باشد ، در این سبک بازی ها شما وارد یک دنیای بزرگ و پر از رمز و راز می شوید که باید با گشت  گذار در دنیای اطراف آن پرده از اسرار آن بردارید ، در این سبک پازل های بسیار زیادی در دنیای بازی وجود دارد که شما با حل کردن آنها به آیتم های بسیار مفیدی در بازی دست خواهید یافت . بازی رایانه ای Gnomes Vs Fairies یکی از بازی های ماجراجویی مورد انتظار سال 2016 می باشد .

سایر توضیحات : داستان بازی در دنیای خیالی اتفاق خواهد افتاد ، در این دنیا یک ملکه جادوگر شیطان صفت تمام کوتوله های موجود در این دنیا را اسیر کرده است و قصد دارد از آنها برای اهداف شیطانی خود استفاده کند . شما در این بازی دردنقش آخرین کوتوله آزاد می باشید که قصد دارد با کمک دوستان خود به جنگ با ملکه شیطان صفت رفته و او را به سزای اعمل شیطانی خود برساند . گیم پلی این بازی بر پایه گشت و گذار و یافتن رمز و رازهای موجود در دنیای بازی طراحی شده است . در دنیای این بازی تعداد بسیار زیادی نقاط اسرار آمیز وجود دارد که شما باید با وارد شدن به آنها و حل کردن پازل های موجود در آنجا به آیتم های بسیار خوبی دست یابید . این بازی دارای یک فضای بسیار شاد و سرگرم کننده می باشد و ترکیب آن با گیم پلی جذاب و مفرح بازی های ماجراجویی باعث شده است که یکی از بهترین تجربه های بازی های مارجاجویی سال 2016 برای شما رقم زده شود .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر Gnomes Vs Fairies نسخه PLAZA

مشخصات بازی Gnomes Vs Fairies :

نام بازی : Gnomes Vs Fairies پلتفرم : PC زبان : انگلیسی سال انتشار : 2016 شرکت سازنده : Prismic Studios LLC منتشر کننده : Prismic Studios LLC سبک بازی : ماجراجویی – نقش آفرینی نوع فایل : EXE لینک مرتبط : Steam – برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

Gnomes Vs Fairies

لینک دانلود