دانلود بازی کامپیوتر Goat Simulator Waste of Space نسخه Hi2u

Goat Simulator Waste of Space یک بازی در سبک شبیه ساز می باشد که در سال 2016 توسط استودیوی بازی سازی Coffee Stain Studios ساخته شده و برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است . استودیوی بازی سازی Coffee Stain Studios یکی از استودیوهای قدیمی بازی سازی می باشد که تاکنون موفق به ساخت بازی های بسیاری چون Goat Simulator: GOATY و Sanctum 2 را در کارنامه هنری خود دارد و برای ساخت این بازی ها موفق به کسب جوایز بسیاری نیز شده است . استودیوی بازی سازی Coffee Stain Studios در سال 2014 با ساخت بازی محبوب و پرطرفدار Goat Simulator نام خود را به عنوان یکی از بهترین استودیوهای بازی سازی در سبک شبیه ساز معرفی کرده است . بازی رایانه ای Goat Simulator Waste of Space یکی از متفاوت ترین و جذاب ترین بازی ها در سبک شبیه ساز می باشد که موفق شده است با ترکیب فضای کمدی با فضای جدی یک بازی متفاوت و کاملا جذاب در این سبک برای طرفداران بی شمار سبک شبیه ساز به ارمغان بیاورد .

سایر توضیحات : در این بازی شما در نقش یک بز می باشید و باید او را در ماجراجویی های بی شمارش همراهی کنید . در بسته الحاقی جدید بازی Goat Simulator که Goat Simulator Waste of Space نام دارد شما وارد فضای بیکران می شوید و برای اولین بار در این سری محبوب در جایی به غیر از سیاره زمین به ماجراجویی خواهید پرداخت . در این بازی جدید شما می توانید به ساخت کلونی های مختلف در فضا بپردازید و شهر های بسیار بزرگی را برای خود و سایر دوستانتان بسازید . در این بازی شما به تعداد بسیار زیادی سیاره دسترسی دارید و می توانید به تمامی انها سفر کنید . برای سهولت و جذابیت بیشتر این بازی سازندگان یک سفینه فضایی برای شما تدارک دیده اند که به وسیله آن می توانید به سیارات دیگر سفر کرده و با دشمنان خود مبارزه کنید . بازی رایانه ای Goat Simulator Waste of Space یکی از بازی های جذاب و دیدنی در سبک شبیه ساز می باشد .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر Goat Simulator Waste of Space نسخه Hi2u

مشخصات بازی :نام بازی : Goat Simulator Waste of Spaceپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Coffee Stain Studiosمنتشر کننده : Coffee Stain Studiosسبک بازی : شبیه ساز – ماجراجویینوع فایل : ISOلینک مرتبط : Steam– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

Goat Simulator Waste of Space

لینک دانلود