دانلود بازی کامپیوتر Goo Saga HD Edition

Goo Saga HD Edition یکی از بازی های سبک اکشن و ماجرایی است که توسط کمپانی Toka Loka Games طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . Goo Saga یکی از بازی های ماجرایی پلتفرم است که در آن پلیر به عنوان یک موجود الاستیکی به نام گو به ایفای نقش می پردازد . کسی که سفری خطرناک را برای شناختن خالق خود آغاز می کند . آیا گو موفق خواهد شد ؟ معما و پازل ، تله های مرگبار و ارتشی از دشمنان در یک آزمایشگاه در زیر آب ، سرعت شما برای رسیدن به هدفتان را کاهش خواهند داد . سرنوشت گو در دستان شماست .

سایر توضیحات : Goo Saga توسط یک تیم کوچک از طراحان بازی های پرشور و توسعه دهندگان جاه طلب با هدف ایجاد بازی هایی با کیفیت بالا و جوی سرگرم کننده و ارائه یک تجربه بازی به یاد ماندنی ساخته شده است . 3 حالت مختلف برای شخصیت اصلی بازی وجود دارد که با توجه به نحوه عملکرد پلیر میان حالت های Deflated, Normal و Inflated تغییر شکل می دهد . وجود بیش از 20 مرحله که هرکدام دارای 3 سطح Normal, Survival و Time Trial ، چهار حماسه جنگ و رئیس بزرگ ، فضای فریبنده با گرافیک HD ، طراحی سطح پیشرفته با دقت در تغییرات برنامه ریزی شده میان حل معما ها و با تکیه بر بخش بازی پلت فرم ، 12 نوع از ربات دشمنان ، امکان ارتقا توانایی های شخصیت ، 2 پایان مختلف ،  پشتیبانی از کنترلر ، وجود پوسته های شخصیت برای گو و امکان شخصی سازی و پشتیبانی از زبان های انگلیسی ، آلمانی و فرانسه تنها بخشی از ویژگی های منحصر به فرد بازی است .

 

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر Goo Saga HD Edition

 

مشخصات بازی Goo Saga HD Edition :

نام بازی : Goo Saga HD Edition پلتفرم : PC زبان : انگلیسی سال انتشار : 2016 شرکت سازنده : Toka Loka Games منتشر کننده : Toka Loka Games سبک بازی : اکشن و ماجرایی نوع فایل : RAR لینک مرتبط : STEAM – برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .  

Goo Saga HD Edition

لینک دانلود