تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Good Pizza, Great Pizza build 4911956

Good Pizza, Great Pizza – Cooking Game

شما را در جایگاه یک مدیر پیتزا فروشی قرار می دهد . اگر همیشه برایتان سوال بوده است که مدیریت یک پیتزا فروشی چقدر کار دارد و آیا شما می توانید از پس این کار بر بیایید یا خیر اکنون زمان گرفتن جواب این سوالتان است . شما با یک مغازه کوچک شروع می کنید و سعی می کنید آن را بزرگتر کنید اما این کار ساده ای نیست . در بازی Good Pizza, Great Pizza – Cooking Game باید تمام تلاش خود را برای دریافت سفارشات پیتزا از مشتریان و در عین حال جمع آوری پول کافی برای باز نگه داشتن فروشگاه خود در این بازی سرگرم کننده آشپزی انجام دهید . یادتان باشد شما در این بازی یک رقیب دارید ، مغازه پیتزا فروشی به نام آلیکانته که در همه کار با شما رقابت می کند ، اما جای نگرانی نیست و شما می توانید با ارتقا تجهیزات خودتان به بهترین و به روز ترین تجهیزات با این پیتزا فروشی رقابت کنید . در

بازی Good Pizza, Great Pizza – Cooking Game

بیش از 100 متشری وجود دارد که سفارشات خاص و منحصر به فردی دارند ، همچنین چندین نوع سبزیجات و مواد لازم برای تهیه پیتزا وجود دارد که کار را برای سفارش مشتریان شما آسان می کند . گیم پلی این بازی بسیار ساده است و همه سنین می توانند از این بازی لذت ببرند .
نام: Good Pizza, Great Pizza - Cooking Game
حجم فایل: 158 مگابایت
شرکت سازنده: TapBlaze
تاریخ انتشار: 2018
امتیاز استیم: 9
ورژن: build4911956
نسخه: Early Access
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: شبیه سازی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: TapBlaze
رمز فایل: www.download.ir

Good Pizza, Great Pizza - Cooking Game - build4911956/

Ever wanted to know what it feels like to run your own Pizza shop? Do your best to fulfill pizza orders from customers while making enough money to keep your shop open in this fun cooking game. Upgrade your shop with new toppings and equipment to compete against your pizza rival, Alicante .

لینک دانلود