تبلیغات
سیستم پیشنهاد هوشمند فرادرس


دانلود فیلم Goosebumps 2015

Goosebumps 2015 در سال 2015 توسط کمپانی Columbia Pictures ساخته شده است . کارگردانی این فیلم سینمایی بر عهده Rob Letterman بوده است که یکی از کارگردانان موفق درزمینه ساخت فیلم سینمایی می باشد و سابقه ساخت فیلم های سینمایی موفقی چون Gulliver’s Travels و Monsters vs. Aliens را در کارنامه هنری خود داشته است و برای ساخت این فیلم های سینمایی موفق به کسب جوایز بسیاری نیز شده است .

خلاصه داستان : زک کوپر که به تازگی از محل زندگی خود که تمام دوستانش در آنجا زندگی می کردند خارج شده و به اجبارمحل زندگی خود را ترک می کند و به شهر کوچکی می رود . این مسئاله باعث ناراحتی او می شود و او فکر می کند که در این شهر جدید هیچ چیزی برای او وجود ندارد تا اینکه پس از مدت کوتاهی او با همسایه کناری خدود اشنا می شود . در ادامه آنها تبدیل به دوستان صمیمی یکدیگر می شوند و به تفریح می پردازند اما زک بزودی متوجه می شود که پدر هانا یک نویسنده مرموز می باشد و رازهای زیادی را به همراه خود دارد .

دانلود فیلم Goosebumps 2015

مشخصات دیگر : – ژانر : درام – کمدی – کارگردان : Rob Letterman – شرکت سازنده : Columbia Pictures – بازیگران : Jack Black – Dylan Minnette – Odeya Rush – محصول کشور : ایالات متحده – تاریخ انتشار : 2015 – مدت زمان : 103 دقیقه – زبان پخش : انگلیسی – کیفیت نمایش : 720WEBDL – فرمت فایل : Mp4 – زیرنویس فارسی : ندارد – پیوند : IMDB

Goosebumps 2015

لینک دانلود