تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود فیلم مستند Grizzly Uprising 2016

فیلم مستند Grizzly Uprising 2016 یکی از فیلم های ساخته شده کشور ایالات متحده امریکا می باشد که در تاریخ 31 می 2016 منتشر شده است.  فیلم مستند Grizzly Uprising 2016 توسط شرکت Red Arrow Industries و به کارگردانی Lawrence Cumbo که سابقه طولانی در زمینه تهیه فیلم های مستند دارد ساخته شده است. خرس های گریزلی یا همان خرس های خاکستری امریکا یکی از خطرناک ترین حیوانات حیات وحش هستند و در مواجه با آن ها باید به گونه ای رفتار کنیم که باعث ترس یا عصبانیت آن ها نشویم، در غیر این صورت در مبارزه با این حیوان عظیم الجثه شانس زیادی برای پیروزی نخواهیم داشت و ممکن است این عمل عواقب ناخوشایندی برای ما داشته باشند.

Grizzly Uprising 2016

سایر توضیحات : داستان های فراوانی در رابطه با حمله خرس های گریزلی به مردم وجود دارد که همه آن ها شنیده اند، و هر ساله نیز چندین به علت حمله خرس ها کشته می شوند در فیلم مستند Grizzly Uprising 2016 تعدادی از این داستان های ترسناک در مورد حمله به مردم را روایت می کند، از زبان قربانیان و خانواده هایشان این داستان ها روایت می شوند و گوشه ای از آن ها نیز بازسازی شده اند تا شما را بیشتر در متن داستان قرار دهند. این فیلم مستند یک روایت بسیار خوب و جدی از قیام خرس های گریزلی و حمله های خرس سیاه به مردم می باشد تا دیگران نیز در برخورد با این حیوانات اشتباهات قربانیان رو تکرار نکنند و از وقوع درگیری اجتناب کنند. در صورتی که قادر به دانلود این فیلم مستند جذاب نیستید می توانید آن را از فروشگاه دانلود فارسی تهیه کنید.

Grizzly Uprising 2016

مشخصات فیلم مستند Grizzly Uprising 2016 :

– ژانر : مستند– تهیه کننده : Red Arrow Industries – تاریخ انتشار : 2016– مدت زمان فیلم : 41 دقیقه– محصول کشور : انگلستان – زبان : انگلیسی– کیفیت نمایش : 720p HDTV & HDTV – فرمت فایل : MKV– زیر نویس انگلیسی : ندارد– زیر نویس فارسی : ندارد

Grizzly Uprising 2016

لینک دانلود