تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر GROOVY نسخه CODEX

GROOVY یک بازی در سبک ماجراجویی و اکشن می باشد که در سال 2016 توسط استودیوی بازی سازی SGS Team ساخته شده و برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است . استودیوی بازی سازی SGS Team یکی از استودیوهای بازی سازی تازه تاسیس می باشد که بازی رایانه ای GROOVY را به عنوان اولین بازی راینه ای خود منتشر کرده است . بازی رایانه ای GROOVY یک ادای احترام به بازی های موفق و جذاب سبک آرکید می باشد که استودیوی سازنده آن با مدرن کردن این سبک و وارد کردن المان های بازی های اکشن و ماجراجویی به این بازی ها موفق شده است این سبک جذاب را باری دیگر احیا کند . بازی های ارکید در دوران مدرن و با وارد شدن بازی های پرهزینه و اکشنی که هر روزه بر تعداد آنها افزوده می شود دیگر جایی در میان البوم بازی های بازی بازان ندارند ، اما استودیوی خلاق SGS Team با وارد کردن المان های بازی های اکشن و نقش آفرینی موفق شده است یکی از جذاب ترین و متفاوت ترین بازی های سال های اخیر را تهیه کند .

سایر توضیحات : این بازی با دارا بودن دو مد مختلف که ارکید و سوروایور نام دارن و همچنین 48 مرحله کاملا متفاوت در بخش ارکید و 36 مرحله تصادفی در بخش سوروایور که هرکدام دارای پازل های منحصر به فرد خود و همچنین چالش های بسیاری می باشند موفق شده است یکی از تجربیات منحصر به فرد سال های اخیررا برای بازی بازان به ارمغان بیاورد . در این بازی شما در نقش GROOVY که یک ربات می باشد قرار دارید این ربات می تواند با استفاده از قابلیت های شگفت انگیز خود پازل های مختلفی زا حل کرده و از موقعیت های سخت و کاملا غیر ممکن به سلامت خارج شود . بازی رایانه ای GROOVY یکی از جذاب ترین و متفاوت ترین تجربیات سال 2016 می باشد .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر GROOVY نسخه CODEX

مشخصات بازی :نام بازی : GROOVYپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : SGS Teamمنتشر کننده : SGS Teamسبک بازی : استراتژینوع فایل : ISOلینک مرتبط : Steam– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

GROOVY

لینک دانلود