دانلود بازی کامپیوتر Grow Up نسخه PLAZA

Grow Up یکی از بازی های سبک ماجرایی است که توسط کمپانی Reflections, a Ubisoft Studio طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی Ubisoft برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . داستان بازی از آنجا آغاز می شود که شخصیت اصلی بازی که رباتی با نام BUD است همراه با سفینه فضایی اش در حال گشت و گذار است که ناگهان سفینه دچار مشکل شده و تکه تکه می شود . در حال حاضر قطعات سفینه او کیلومترها آن طرفتر و در سراسر سیاره ای بیگانه گسترده شده است .

سایر توضیحات : حالا وقت آن رسیده است که به ربات بازی کمک کرده و تمامی قطعات را از گوشه و کنار سیاره جمع آوری کرده تا بتوانید بار دیگر به خانه بازگردید البته تمامی این کارها به سادگی صورت نمی گیرد و در طول مسیر با گیاهان و جانوران مختلفی روبرو خواهید شد . اگر خوش شانس باشید در طول ماموریت هایتان , دوستی پیدا خواهید کرد که شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری می کند . بازی با آنکه دارای حجم کم و گرافیکی خارف العاده نیست اما دارای نقاط قوت بسیاری بوده که همین امر باعث شده است تا برای یکبار هم که شده تمامی گیمرها آن را امتحان کنند و نهایت لذت را ببرند .

 

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

Grow.Up-Screen

مشخصات بازی  Grow Up :نام بازی : Grow Upپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Reflections, a Ubisoft Studioمنتشر کننده : Ubisoftسبک بازی : ماجرایینوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید . 

Grow Up

لینک دانلود