دانلود بازی کامپیوتر Guards

Guards یکی از بازی های سبک استراتژیک و ماجرایی است که توسط کمپانی Battlecruiser Games طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . بازی در گروه های 4 نفره صورت می گیرد که ابرقهرمانان آن را تشکیل می دهند . دفاع در برابر انبوهی از هیولا  برنامه ریزی برای حرکت و بهبود توانایی ها تنها بخشی از وظایف شماست . تمامی دشمنان خود را در هر سطحی که باشند را باید نابود کنید تا بتوانید به مرحله پایانی رسیده و نبردی مرگبار با رئیس بزرگ را آغاز کنید . سیستم مبارزه , هشت قهرمانان با توانایی های منحصر به فرد و روش مبارزه مخصوص به خود , وجود آیتم های جادویی , امکان اضافه کردن مهارت ها , انتخاب نامحدودی از تاکتیک های بازی و وجود سطح دشواری اضافی که حتی بسیاری از گیمرهای استراتژیست را دچار مشکل کرده و آنها را به چالش می کشد , تنها بخشی از ویژگی های این بازی است .

سایر توضیحات :  ویژگی اصلی این بازی , سیستم مبارزه منحصر به فردش است . شما به عنوان فرمانده , تیمی 4 نفره از قهرمان را هدایت می کنید . 3 شخصیت در خط مقدم نبرد حضور دارند در حالی که شخصیت چهارم در حال پشتیبانی و بهتر بگم بازگرداندن جان از دست رفته شما در هنگام نبرد است . شخصیت های اصلی بازی در صفحه ای شطرنجی مانند خضور دارند که همین امر باعث محدودیت حرکات شده اما از نظری دیگر شما را برای ایجاد صفی استراتژیک در مقابل حریفانتان با خود درگیر می کند .

 

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

Guards-Screen

 مشخصات بازی  Guards :نام بازی : Guardsپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Battlecruiser Gamesمنتشر کننده : Battlecruiser Gamesسبک بازی : استراتژیک و ماجرایینوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید . 

Guards

لینک دانلود