تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Hackmud

hackmud یکی از بازی های سبک استراتژیک و نقش آفرینی است که توسط کمپانی Drizzly Bear طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . hackmud یکی از بازی های سایبرپانک همراه با مضمون مبتنی بر متن و شبیه سازی هک رایانه های شخصی سازگار با اینتل است . مطلقا در جهانی عمیق و پیچیده و پر از معماهای چالش برانگیز که هرکدام سعی دارند به نحوی شما را فریب دهند ، به دام افتاده اید .

سایر توضیحات : آگاه باشید که حتی در فضای مجازی و سایبری به نزدیکترین دوست خود نیز نباید اعتماد کنید . ارزش های خود را در جامعه سایبری با استفاده از مرور آزمایش های گذشته و پیروی از قوانین وضع شده ، به اثبات رسانید . یک فیلم حدودا 90 ثانیه ای در بازی وجود دارد که در زمانی که شما مشغول انجام یکسری از ماموریت های اصلی هستد ، پخش می شود . بازی ممکن است در نگاه اول ساده و چندان جذاب به نظر نذسد اما زمانی که وارد بازی می شودی و با اساس هک آشنا می شوید ، مطمئن باشید که از حضور در فضای سایبری نهارت لدت را خواهید برد .

 

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر Hackmud

 

مشخصات بازی hackmud :

نام بازی : hackmud پلتفرم : PC زبان : انگلیسی سال انتشار : 2016 شرکت سازنده : Drizzly Bear منتشر کننده : Drizzly Bear سبک بازی : استراتژیک و نقش آفرینی نوع فایل : RAR لینک مرتبط : STEAM – برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .  

Hackmud

لینک دانلود