تبلیغات
گربه سگ

Cat-Dog-Ads

گربه سگ فقط یک انیمیشن نیست، بی‌اغراق گربه سگ خاطره مشترک جمعیت زیادی از آدم‌های کره خاکی است. خاطره مشترکی که در همان حال که ما را می‌خنداند، قصه تضادهای درونی‌ای را بازگو می‌کند که در یک جا جمع شده‌اند. قصه گربه و سگی که باوجود ناهمخوان بودن ذات خود، به ناچار به هم چسبیده و جدایی‌ناپذیرند.

با اینترنت رایگان ببین

تبلیغات
اتفاقات عجیب

گربه سگ

سریالی محبوب و دوست‌داشتنی با چهار کاراکتر نوجوان و کنجکاو و دنیایی از اتفاقات شگفت‌انگیز. اتفاقات عجیب به شدت تحت‌تاثیر فیلم و سریال‌های دهه هشتاد آمریکا به خصوص کارهای استیون اسپیلبرگ مثل ای.تی. موجود فرازمینی ساخته شده. تماشای فصل‌های 1 و 2 این سریال با اینترنت رایگان اپراتورهای منتخب در فیلیمو.

با اینترنت رایگان ببین

دانلود بازی کامپیوتر Halcyon 6 Starbase Commander

Halcyon 6 Starbase Commander یکی از بازی های سبک نقش آفرینی ، شبیه ساز و استراتژیک است که توسط کمپانی Massive Damage, Inc. طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . در انتهای فضای Terran تالاری متروکه به نام Halcyon 6 وجود دارد که توسط نژادی مرموز ساخته شده اما نیمه کاره به حال خود رها شده است . ماموریت شما ، اصلاح ایستگاه متروکه و بازسازی آن می باشد . یک نیروی باستانی اسرار آمیر در حال ساخت ایستگاه ستاره ای به سمت زمین است و این بهترین شانس برای Terran به شمار می آید زیرا با استفاده از آن خواهند توانست متحدهای جدیدی برای خود ایجاد کنند ، بر روی فن آوری های جدید تحقیق کنند و از همه مهمتر ، از تهاجم قریب الوقوع بیگانگان جلوگیری نمایند . تنها با استفاده از منابع خواهید توانست ، از ایستگاه متروکه نجات پیدا کرده و خود را بیش از پیش به سیستم های ستاره ای نزدیک کنید . برای آنکه بتوانید بر جمهموری Terran حکومت کنید راهی جز ساخت ایستگاه ستاره ای پیش روی شما نیست .

سایر توضیحات : به گفته سازندگان بازی ، برای ساخت Halcyon 6 از بازی های کلاسیک بسیاری از جمله Star Control, Master of Orion, X-COM و Civilization الهام گرفته شده است . مصرف منابع برای ساخت تاسیسات ایستگاه به منظور افزایش تولید و قابلیت های فنی ، ساخت سفینه های فضایی برای کمک به کنترل قلمرو ، انجام ماموریت برای جناح های بیگانه و یا برای به دست آوردن جایزه ، در اختیار گذاشتن برخی از امکانات به خدمه و بالا بردن بهره وری ، مدیریت خدمه سفینه ، ایجاد پایگاه های مختلف در سرتاسر کهکشان ، استفاده از تاکتیک های مختلف برای غلبه بر دشمن ، امکان ارتقا مهارت ها و بکار بردن دیپلماسی در شرایط خاص تنها بخشی از ویژگی های منحصر به فرد بازی است .

 

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر Halcyon 6 Starbase Commander

 

مشخصات بازی Halcyon 6 Starbase Commander :

نام بازی : Halcyon 6 Starbase Commander

پلتفرم : PC

زبان : انگلیسی

سال انتشار : 2016

شرکت سازنده : Massive Damage, Inc.

منتشر کننده : Massive Damage, Inc.

سبک بازی : نقش آفرینی ، شبیه ساز و استراتژیک

نوع فایل : RAR

لینک مرتبط : STEAM

– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

 

Halcyon 6 Starbase Commander

لینک دانلود