تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Hardware Engineers v0.1.19a

Hardware Engineers یکی از بازی های سبک شبیه ساز است که توسط کمپانی Green127 طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . امروزه فناوری های مختلف هر لحظه در حال گسترش است و هر روز تکنولوژی های جدیدی معرفی می شوند . Hardware Engineers یکی از بازی های شبیه سازی است که شما را با خود به جهان کسب و کار سخت افزار می برد . در جهانی که تکنولوژی هر روز در حال گسترش است ، شما نیاز دارید تا چگونه رقابت با سایر همکارانتان را فراگیرید . اقتصاد , شهرت , استراتژی فروش و ارتباطات بهترین سلاح شما برای قدم گذاشتن در جاده موفقیت است .

سایر توضیحات : در ابتدا بازی با  مقدار زیادی از قطعات مانند پردازنده , کارت گرافیک و حافظه RAM که هرکدام دارای ویژگی های واقع گرایانه ای هستند آغاز می شود . خرید , فروش , تعویض قطعات و حتی جمع آوری و اصطلاحا اسمبل کردن یک سیستم کامپیوتری برعهده شماست . اصلا نگران نباشید زیرا در همان ابتدا از شما چنین کارهایی درخواست نخواهد شد بلکه پس از مدتی که بازی را انجام دادید و با ویژگی های قطعات و سخت افزارهای مختلف آشنا شدید آن زمان وظایف بزرگ به شما محول خواهد شد . اگر هم در این حوزه تخصص دارید بسیار هم عالی چون باعث می شود زودتر به یک فروشنده حرفه ای بدل شوید . اگر کسب و کارتان را به بهترین شمل ممکن انجام دهید در ادامه شرکت های بزرگ بر روی توانایی های شما سرمایه گذاری خواهند کرد و آن زمان است که سود خوبی به جیب خواهید زد . بررسی سیستم مشتری برای تعمیر و اشکال زدایی , پشتیبانی از 4K , توسعه مهارت ها دستاوردها , ماموریت هاب متنوع و روایت سناریوهای مختلف تنها بخشی از ویژگی های منحصر به فرد بازی است .

 

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

 مشخصات بازی  Hardware Engineers :نام بازی : Hardware Engineersپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Green127منتشر کننده : Green127سبک بازی : شبیه سازنوع فایل : RARلینک مرتبط : STEAM– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید . 

Hardware Engineers

لینک دانلود