تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی شبیه ساز اندروید Harvest Town v1.2.8

Harvest Town نام بازی جدید و پیکسلی در سبک بازی های نقش آفرینی و شبیه سازی شده می باشد که کاربران گوشی و تبلت های اندرویدی می توانند آن را از سایت ما به صورت رایگان و همراه با فایل دیتای آن را دریافت کرده و نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارند . شما در این بازی باید شروع به ساخت مزرعه ی خود از هیچ کرده و در آن درخت کاشته ، زمین های زرع متفاوتی را به وجود اورده ، علف های هرز را از زمین های خود پاک کنید و مزرعه ی خود را تزئین کنید . شما می توانید در مزرعه ی خود حیوانات اهلی مانند مرغ ، اردک ، گاو ، گوسفند ، اسب را پرورش داده و مزرعه ی خود را پرسود تر کرده و از این حیوانات زیبا در مزرعه خود استفاده مفید کنید و همینطور برای انها غذا و مکان های مناسب فراهم کنید . شما همچنین می توانید برای بازی کردن سگ و گربه هم داشته باشید تا شما را سرگرم کنند . رقابت مزرعه ای این بازی به صورت آنلاین و با دیگر کاربران در سراسر جهان می باشد که شما می توانید با آنها خرید و فروش کرده ، در بازار ها تعامل کرده و حتی معاشرت هم بکنید که از جذابیت های بسیار زیاد بازی به شمار می آید . این بازی پایانی ندارد و شما تا هر وقت که بخواهید می توانید مزرعه ی خود را گسترش داده و از آن مراقبت کنید .
نام: Harvest Town
حجم فایل: 243 مگابایت
شرکت سازنده: QY Games
تاریخ انتشار: 2019
ورژن: v1.2.8
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk+zip
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: نقش آفرینی - شبیه ساز
امکان استفاده بصورت آنلاین: آنلابن
مناسب برای گروه سنی: 3 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.1 وبالاتر

Harvest Town - v1.2.8 + Data

Harvest Town is a simulation mobile game with pixel style, it has high freedom, and gather various RPG elements to create a real and interesting country life.
【Build farmhouse】Clear weeds, clip tree branch, decorate your own cottage
【Ultra-high freedom】 In addition to raise chickens, ducks, cattle, sheep and horse or anything else, you also can adopt cute cats and dogs ,make you experience a more realistic farm life.

لینک دانلود