تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی کامپیوتر Haven Moon نسخه POSTMORTEM

Haven Moon یک بازی در سبک ماجراجویی می باشد که در سال 2016 توسط استودیوی بازی سازی Francois Roussel ساخته شده و برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است . استودیوی بازی سازی Francois Roussel یک استودیوی تازه تاسیس می باشد که بازی رایانه ای Haven Moon را به عنوان اولین تجربه خود در ساخت بازی ها رایانه ای منتشر کرده است . سبک ماجراجویی یکی از سبک های بسیار جذاب می باشد که طی سال های اخیر دست خوش تغییرات بسیاری شده است ، این سبک که مملو از محیط های جذاب و پر از رمز و راز می باشد ، به سرعت به یکی از محبوب ترین سبک های بازی های رایانه ای شده است ، بازی هایی نظیر سری assassins creed و Tomb raider این سبک را به جایگاه امروزی خود رسانده اند . بازی رایانه ای Haven Moon یکی از همین بازی ها می باشد که در رماحل ساخت خود با ترکیب سبک ماجراجویی و سبک پازل موفق شده است که یکی از محبوب ترین بازی ها سبک ماجراجویی را خلق کند .

سایر توضیحات : داستان این بازی در یک دنیای خیالی و در یک دنیای ناشناخته در جریان است ، شما بدون هیچ خاطره ای در رابطه با اینکه چگونه و چرا وارد این جزیره شده اید ، خود را در یک جزیره اسرار آمیز پید ا می کنید و باید با جست و جو در این دنیای بزرگ و حل کردن پازل های موجود در این دنیا پرده از راز و رمز های موجود در این دنیا برداشته و از این کابوس نجات پیدا کنید . گیم پلی این بازی به سبک سایر بازی های ماجراجویی می باشد ، اما سازندگان برای جذابیت بیشتر این بازی یک سیستم پازل ههوشمند وارد این بازی کرده اند که لذت تجربه این عنوان را دوچندان کرده است . بازی رایانه ای Haven Moon یکی از بازی های مورد انتظار سال 2016 می باشد .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر Haven Moon نسخه POSTMORTEM

مشخصات بازی Haven Moon :

نام بازی : Haven Moonپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Francois Rousselمنتشر کننده : Francois Rousselسبک بازی : اکشن – ماجراجویینوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

Haven Moon

لینک دانلود