تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر HeartZ CoHope Puzzles نسخه PLAZA

HeartZ CoHope Puzzles یک بازی در سبک ماجراجویی می باشد که در سال 2016 توسط استودیوی بازی سازی Neko Entertainment ساخته شده و برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است . استودیوی بازی سازی Neko Entertainment یکی از استودیوهای قدیمی می باشد که تاکنون موفق به ساخت بازی های بسیاری مانند Zero Reflex : Black Eye Edition و The Mysterious Cities of Gold شده است . که هر دوی این بازی ها از بازی های موفق و پرفروش می باشند . بازی های ماجراجویی از بازی های پرطرفدار در میان بازی بازان بوده اند و استودیوهای بازی سازی /نیز که به این امر اگاه می باشند هر روزه اقدام به ساخت بازی های جدید در این سبک می کنند . استودیوی بازی سازی Neko Entertainment نیز یکی از همین استودیوها می باشد که در مراحل ساخت بازی رایانه ای HeartZ CoHope Puzzles سعی داشته است با تغییراتی در این سبک یک بازی خلاقانه برای طرفداران این سبک محبوب به بازار ارزه کند .

سایر توضیحات : بازی رایانه ای HeartZ CoHope Puzzles یک بازی دو بعدی می باشد ، که از ترکیب سبک ماجراجویی و بازی های اکشن موفق شده است یک گیم پلی جذاب و درگیر کننده برای طرفداران این سبک طراحی کند . دنیای این بازی بسیار جذاب و درگیر کننده می باشد ، سازندگان جزئیات بسیاری در این دنیا قرار داده اند به طوری که پس از انجام یک مرحله پس از چند بار باز هم با نکات جدیدی در رابطه با محیط و دنیای این بازی آشنا خواهید شد . گرافیک هنری این بازی در سطح بسیار بالایی قرار دارد بطوری ک شما در هیچ مرحله ای با نکات تکراری و خسته کننده روبرو نخواهید شد و همه چیز برای شما جدید و جذاب خواهند بود . داستان این بازی در رابطه با گروهی از افراد می باشد که در یک دنیای پازل مانند گیر کرده اند و شما باید به هوش و ذکاوت خود آنها را از این شرایط نجات دهید .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر HeartZ CoHope Puzzles نسخه PLAZA

مشخصات بازی :نام بازی : HeartZ CoHope Puzzlesپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Neko Entertainmentمنتشر کننده : Neko Entertainmentسبک بازی :  اکشن – ماجراجویینوع فایل : ISOلینک مرتبط : Steam– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

HeartZ CoHope Puzzles

لینک دانلود