تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Heaven’s Vault نسخه TiNYiSO

داستان بازی Heaven’s Vault درباره باستان شناسی به نام Aliya Elasra می باشد . او همراه با روباتش درحال بررسی منطقه ای عجیب از فضا به نام نبیولا ( the Nebula ) است . هدف Aliya کشف راز های فراموش شده قدیمی می باشد . هنگامی که یکی از اعضای تیم رباتیک دانشگاه Iox گم می شود، Aliya شروع به جستجو می کند و پس از مدتی راز Heaven’s Vault را کشف می کند . این بازی جهان باز ( Open World ) به گونه ای طراحی شده است که تصمیم ها و انتخاب های شما در داستان بازی تاثیر می گذارد . در دریاهای سریع فضایی سفر کنید، مکان های گمشده و قدیمی را پیدا کنید، مناطق تاریخی را جستجو کنید و عتیقه ها و خط نوشته های قدیمی را پیدا کنید و آنها را ترجمه کنید . تاریخ جهان را کشف کنید . این بازی توسط سازندگان بازی پرطرفدار 80 روز ( Days 80 که توانست از Steam امتیاز 9 را از 10 کسب کند، ساخته شده است . شما به هر روشی که بخواهید می توانید بازی کنید، داستان و اتفاقات بازی به طور کامل با تصمیم هایی که می گیرید و کار هایی که انجام می دهید، تغییر پیدا می کنند . شخصیت های این بازی تمام حرکات و چیزهایی که به آنها می گویید را به خاطر می سپارند . بعضی از شخصیت ها دوستانه اند، بعضی محتاط و برخی دیگر می خواهند شما را گول بزنند . بازی Heaven’s Vault توسط استودیو inkle Ltd ساخته و در تاریخ 16 آوریل 2019 برای پلتفرم PC منتشر شد . 

تصویر Heavens Vault

 مشخصات بازی Heaven’s Vault :سبک بازی : جهان باز – ماجراییپلتفرم : PCزبان : انگلیسیتاریخ انتشار : 16 آوریل 2019شرکت سازنده : inkle Ltdمنتشر کننده : inkle Ltdلینک مرتبط : Steam

تریلر رسمی بازی Heaven’s Vault

Heaven's Vault - TiNYiSO

Aliya Elasra is an archaeologist, exploring a strange region of space called the Nebula with her robot sidekick Six, hoping to uncover the secrets of the long-forgotten past. When a roboticist from the University of Iox goes missing, Aliya begins a trail of discoveries that will lead to the very edge of her world - and the ancient secret of Heaven's Vault.

لینک دانلود