تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Hero Defense Haunted Island نسخه HI2U

Hero Defense Haunted Island یک بازی در سبک نقش آفرینی و استراتژی ی باشد که در سال 2016 توسط استودیوی بازی سازی Happy Tuesday ساخته شده و برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است . استودیوی بازی سازی Happy Tuesday یکی از استودیوهای تازه تاسیس می باشد که بازی Hero Defense Haunted Island را به عنوان اولین بازی رایانه ای خود روانه بازار کرده است . بازی های استراتژی همشه جزو سبک بازی های پرطرفدار و جذاب میان بازی بازان بوده اند و استودیوهای بازی سازی نیز که به این امر اگاه می باشند هر روز سعی می کنند بازی های جدید و جذاب ترین را برای طرفدراران این سبک محبوب روانه بازار کنند . استودیوی بازی سازی Happy Tuesday نیز که به این امر آگاه می باشد سعی داشته است در اولین تجربه خود یکی از بهترین و خلاقانه ترین بازی های استراتژی را روانه بازار کند . بازی رایانه ای Hero Defense Haunted Island یکی از همین بازی ها می باشد که از ترکیب سبک محبوب استراتژی و نقش آفرینی موفق شده است خود را به یکی از بهترین بازی های سال های اخیر تبدیل کند .

سایر توضیحات : در این بازی سازندگان با استفاده از المان های بازی های تاور دفنس موفق به خلق یکی از بازی های اعجاب انگیز سال 2016 شده اند . شما در ابتدای بازی کارکتر خود را طراحی می کنید و در طول بازی با مبارزه با خیل عظیم دشمنان خود به پوینت هایی دست می بابید که با استفاده از آنها می توانید یک کارکتر خود را به یکی از قدرتمند ترین موجودات دنیای بازی تبدیل کنید . انتخاب درست آپگرید برای کاکتر یکی از نکات اصلی این بازی می باشد که در ترکیب با گیم پلی سبک نقش آفرینی و المان های بازی های اور دفنس به راحتی یکی از بهترین و مفرح ترین بازی های سال های اخیر را برای شما به ارمغان میاورد . بازی رایانه ای Hero Defense Haunted Island یکی از بازی های مورد انتظار سال 2016 می باشد .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر Hero Defense Haunted Island نسخه HI2U

مشخصات بازی :نام بازی : Hero Defense Haunted Islandپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Happy Tuesdayمنتشر کننده : Happy Tuesdayسبک بازی :  نقش آفرینی – استراتژینوع فایل : ISOلینک مرتبط : Steam– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

Hero Defense Haunted Island

لینک دانلود