دانلود بازی کامپیوتر Hero Generations ReGen

Hero Generations ReGen یکی از بازی های سبک نقش آفرینی , شبیه ساز و استراتژیک است که توسط کمپانی Heart Shaped Games LLC طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . در این بازی شما در نقش جنگجویی شجاع به ایفای نقش می پردازید . کاوش , پیدا کردن یک همسر , ساخت یک خانه و پرورش فرزندی که پس از مرگتان بتواند از میراث شما دفاع کند . این بازی در نهایت سادگی سعی دارد مفاهیم عمیقی را بیان کند , 4X Strategy در سطوح فردی . در هر مرحله و ماموریت انتخاب های معناداری پیش روی شما قرار خواهد گرفت که انتخاب بدون تفکر و دانش می تواند باعث نابودی شما شود .

سایر توضیحات : Hero Generations ReGen یکی از بازی های خلاقانه است که توانسته در بخش Roguelike/4X Strategy , جوایز بسیاری را به دست آورد . ReGen نسخه ای است که به طور کامل , از ابتدا طراحی و بازسازی شده و بیش از 100 ویژگی جدید به آن اضافه شده است . برای ساخت این بازی از موتور بازیسازی Unity استفاده شده که همبن امر باعث شده است تا پلیر , گرافیک با وضوح بالا , نرخ فریم سریع و سرعت بارگذای سریع مراحل بر روی صفحه نمایش را تجربه کند . تجربه ماموریت جدید , مبارزه با دشمنان متفاوت در مراحل پایانی و رقابت با سایر دوستانتان در Steam می تواند جذابیت های منحصر به فردی را به وجود آورد البته جالب است بدانید که اگر بتوانید در این جدول مقام اول را کسب نمایید از طرف استیم کتابی 36 صفحه ای از طراحی های بازی دریافت خواهید کرد . همانطور که گفته شد , تمامی تصمیمات شما بر روند داستان تاثیرگذار خواهد بود و هر حرکت شما برابر است با ادامه زندگی برای ابر قهرمانتان . درباره کاری که قهرمان بازی قصد انجام آن را دارد به دقت فکر کنید . جهان بازی را برای کسب شهرت و ثروت کاوش کنید اما در فکر پیدا کردن همسری برای خود باشیذ پیش از آنکه دیر شود ! در این نسخه , جهان بازی از 6 مسیر مختلف برای شروع ماجراجویتان تشکیل می شود که جنگل , کویر , علفزار , جزیره , باتلاق و آتشفشان آن را شکل می دهند . در هر مسیری که قرار می گیرید تعدادی نیروی جدید و توانایی های منحصر به فرد را کسب خواهید نمود که شما را برای رسیدن به هدفتان یاری می کند . در این بازی تجربه شگفت آوری را کسب خواهید نمود زیرا مرگ , میراث , خانواه و عشق را تجربه خواهید کرد .

 

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

Hero.Generations.ReGen-Screen

 مشخصات بازی  Hero Generations ReGen :نام بازی : Hero Generations ReGenپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Heart Shaped Games LLCمنتشر کننده : Heart Shaped Games LLCسبک بازی : نقش آفرینی , شبیه ساز و استراتژیکنوع فایل : RARلینک مرتبط : STEAM– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید . 

Hero Generations ReGen

لینک دانلود