تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم مستند Hidden Colors 4 The Religion Of White Supremacy 2016

Hidden Colors 4 The Religion Of White Supremacy یکی از برترین و جدید ترین مستند های سال 2016 می باشد که در تاریخ 26 می 2016 منتشر شده است و توانسته تا نظر اکثر بینندگان را به خود جلب کند و امتیاز بسیار خوب 8.1 را از 10 از آن خود کند. در این فیلم با حقایق ناگفته و پنهان بسیاری از دنیا آشنا خواهید شد. کارگردان فیلم مستند Hidden Colors 4 The Religion Of White Supremacy نیز Tariq Nasheed می باشد که با نام های Tariq Elite”,”King Flex” یا “K-Flex” شناخته می شود. او کارگردان سه فیلم مستند قبلی همین مجموعه بوده و در زمینه ساخت مستند هایی که بتوانند با مخاطب خود ارتباط خوبی برقرار کند، مهارت خاصی دارد. این فیلم همچنین در مدت زمان 143 دقیقه توسط شرکت King Flex Entertainment ساخته شده است.

سایر توضیحات : Hidden Colors یک مستند در رابطه با تاریخچه واقعی و بیان نشده مردم رنگین پوست در سراسر دنیاست. فیلم Hidden Colors 4 The Religion Of White Supremacy در رابطه با برخی دلایل و اسنادی که نشان می دهد مردم آفریقایی و بومی مناطق مختلف چه کمک هایی به بشریت کرده اند اما در صفحات تاریخ جا افتاده است، بحث می کند. با سفر به کشور های مختلف و مصحابه با محققان، مورخان و مفسران اجتماعی که برخی حقایق شگفت انگیز در رابطه با برخی موضوعات مانند : داستان واقعی در رابطه با Moors (مردمانی اهل آفریقای شمالی)، مردم اصلی آسیا، امپراطوری عظیم غرب آفریقا، حضور مرد آفریقا در قاره اریکا قبل از کریستف کلمبز، دلیل واقعی که چرا برده داری پایان یافت و بسیاری موارد دیگر، بحث می کند. در صورتی که قادر به دانلود این فیلم مستند جذاب نیستید می توانید آن را از فروشگاه دانلود فارسی تهیه کنید.

Hidden Colors 4 The Religion Of White Supremacy

مشخصات فیلم مستند Hidden Colors 4 The Religion Of White Supremacy :

– ژانر : مستند– شرکت تهیه کننده : King Flex Entertainment– تاریخ انتشار : 2016– مدت زمان فیلم : 143 دقیقه– محصول کشور : ایالات متحده امریکا – زبان : انگلیسی– کیفیت نمایش : DVDRip – فرمت فایل : MP4– زیر نویس انگلیسی : ندارد– زیر نویس فارسی : ندارد– پیوند : IMDB

Hidden Colors 4 The Religion Of White Supremacy

لینک دانلود