تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Hitman GO Definitive Edition نسخه CODEX

Hitman GO Definitive Edition یک بازی استراتژیک می باشد که در سال 2016 توسط استودیوی Square Enix Montréal ساخته شده است و توسط کمپانی محبوب Square Enix برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است . سری Hitman یکی از محبوب ترین و قدیمی ترین سری بازی های رایانه ای می باشد که باعث سرگرمی نسل های مختلف شده است . بازی باز در این سری در نقش یک قاتل خونسرد و حرفه ای به نام مامور 47 می باشد . این شخص از کودکی وارد مراحله آموزش برای تبدیل شدن به یک قاتل حرفه ای شده است و پس از گذراندن سال ها تمرینات سخت و طاقت فرسا در نهایت به مرد شماره یک سازمان CAI شده است . در سال 2015 استودیوی Square Enix Montréal اعلام کرد که یک برنامه کاملا جدید برای سری Hitman در سر دارد و می خواهد این بازی را وارد یک مرحله جدید کند . پس از معرفی عنوان جدید این سری که HITMAN نام دارد این کمپانی در جریان یک نمایش کوچک سرانجام از پروژه جدید و متفاوت خود رو نمایی کرد . بازی جدید که Hitman GO Definitive Edition نام دارد یک بازی استراتژیک نوبتی می باشد .

سایر توضیحات : سبک استراتژیک نوبتی یک سبک کاملا درگیر کننده و اعتیاد آور است ، بازی باز در این سبک بازی ها باید تمام حرکات خود را حساب شده و با استراتژی انجام دهد ، شما باید حرکات خود و حرکات حریف خود را پیش بینی کنید ، زیرا تنها یک حرکت اشتباه تا مرگ فاصله دارید . در این بازی بازی باز بازی دیگر کنترل قاتل محبوب مامور 47 را بدست می گیرد و باید او را در طول مراحل راهنمایی کنید و به هدف خود برساند و ماموریت را با موفقت انجام دهد . این بار اما این بازی با یک رویکرد متفاوت وارد خانه بازی بازان شده است ، این بار شما نمی توانید به راحتی مسیر خود را انتخاب کرده و با انتخاب رویکرد خاص خود مرحله را به پایان برسانید ، این بار شما چند راه محدود و چند حرکت محدود دارید و باید از این حرکات نهایت استفاده را ببرید و مامور 47 را در مسیر درست به سلامت به هدف خود برسانید .

دانلود بازی کامپیوتر Hitman GO Definitive Edition نسخه CODEX

مشخصات بازی :نام بازی : Hitman GO Definitive Editionپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Square Enix Montréalمنتشر کننده : Square Enix Montréalسبک بازی : استرانژیک نوبتینوع فایل : EXEلینک مرتبط : Steam
لینک دانلود