دانلود بازی Hopeless 2 Cave Escape 1.1.21 برای اندروید

Hopeless 2 Cave Escape یکی از بازی های بسیار زیبا و اعتیاد آور در سبک بازی های اکشن و آرکید می باشد که به دلیل استقبال بیش از حد کاربران از اولین سری بازی, نسخه دوم آن توسط کمپانی بازی سازی IronSource Ltd برای گوشی های اندروید بصورت کاملا رایگان عرضه شده و همکنون در مارکت پلی استور با امتیاز 4.5 از 5.0 قرار گرفته و جزء یکی از بازی های برتر این مارکت به شمار می رود . امروزه بیش از 50 میلیون کاربر در سراسر جهان بازی Hopeless 2 Cave Escape را دریافت کرده اند . این بازی در غارهای تاریک صورت می گیرد و در این راه دشمنانی هستند که می خواهند به شما آسیب برسانند و نابودتان کند و شما باید تمامی آنها را از بین ببرید و اجازه نزدیک شدن آنها را به خود ندهید . اگر علاقه مند به بازی های سرگرم کننده در سبک بازی های اکشن هستید به هیچ وجه بازی نا امیدی 2 : فرار از غار را از دست ندهید .

در بازی Hopeless 2 Cave Escape حباب های کوچک و درخشانی در میان تاریکی غارها گم شده اند و با استفاده از درخشش بدنشان می توانند تا چند قدمی خود را ببینند و از غار عبور کنند . باید توجه داشته باشید تا دشمنان به شما نزدیک نشوند و با مشاهده دشمنان با استفاده از اسلحه های قدرتمند خود به آنها شلیک کرده و آنها را نابود کنید . بازی Hopeless 2 Cave Escape با گرافیک بسیار بالا و محیط سه بعدی به همراه صداگذاری بی نظیر طراحی شده و مناسب تمامی سیستم های اندروید 4.0.3 به بالا می باشد . امروز ما یکی از جدیدترین ورژن های بازی نا امیدی 2 : فرار از غار را در اختیارتان قرار داده ایم که امیدواریم مورد پسند همه شما قرار بگیرد .

ویژگی های بازی Hopeless 2 Cave Escape :

– محیط بازی سه بعدی

– گرافیک و صداگذاری بی نظیر

– سبک بازی اکشن و آرکید

– دارای انواع سلاح های قدرتمند و مختلف

– ارتقاء سلاح با جمع آوری سکه ها

– دارای صدها مرحله چالش انگیز

– قابل استفاده در تمامی گوشی های اندروید

– پشتیبانی از اندروید 4.0.3 به بالا

The blobs are back! Do you have what it takes?Our cute hopeless blobs must escape the limbo dark cave using their fast minecart! Challenge your skills as you join the ride, shooting monsters and saving blobs along the way. Enjoy dynamic movements, full-range shooting, and thrilling, fast-paced action in this sequel to the highly popular Hopeless: The Dark Cave.Test your reflexes with multiple levels and a variety of weapons to beat the scary monsters in this cute and funny horror game!KEY FEATURES:Advance through the cave with more levels! The blobs are on the move! Jump right into the action without a tedious tutorial!Test your shooting in this pulse-pounding dark limbo environment!Think fast, act fast! Push your skills to the limit!Enhanced with Immersion Tactile Effects.

شما از این پس می توانید بازی های اندروید و آیفون مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی ثبت نمایید

Hopeless 2 Cave Escape

لینک دانلود