تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Hospitalize v0.12.1

به روز رسانی :

96/06/20 نسخه جدید اضافه شد

Hospitalize یکی از بازی های سبک شبیه ساز است که توسط کمپانی Illeris طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . Hospitalize مواردی در ارتباط با پیدا کردن موثر ترین راه برای ساخت و مدیریت یک بیمارستان را بیان می کند . بیمارستانی هوشمند بسازید و با کاهش رفت و آمد و بررسی بیماران غیر ضروری از اتلاف زمان و منابع مصرفی جلوگیری کنید . مدیریت کارکنان را در دست گرفته و به نحوه فعالیت و تلاششان برای حل مشکلات بیماران نظارت نمایید . به عنوان مدیر حتی برای یک لحظه هم نباید چشم از کارکنان خود بردارید . در طول بازی موقعیت های حساسی پیش روی شماست که باید با اندیشه و آینده نگری نسبت به انتخاب آنها عمل نمایید زیرا یک اشتباه نادرست ممکن است موقعیت شما را به خطر اندازد .

سایر توضیحات : در اولین مراحل بازی تنها هدف ، آشنایی با چم و خم مدیریت و بازی است . پس از آنکه تسلط کافی را به دست آوردید بازی این اجازه را به شما می دهد تا با تاسیس بیمارستان های دیگر ، تجربیات خود را بکار گرفته و نیازهای بیمارستان را در کنار نیم نگاهی به سودآوری ، تامین کنید . بازی این امکان را فراهم کرده است تا در صورت نیاز به نیروی انسانی ، نیروهای متخصص را استخدام کرده و در بخش های مختلف بکار گیرید . جالب است بدانید در صورتی که پزشکان شما قادر به تشخصی بیماری نباشند شما می توانید آنها را به بیمارستان های دیگر معرفی کنید . پزشکان و پرستاران تمام تلاش خود را برای ارائه بهترین خدمات بکار خواهند گرفت اما شما هم به عنوان مدیر بیمارستان باید با دادن انگیزه به آنها ، روند پیشرفت را سرعت و در برخی مقاطع بهبود بخشید .

 

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر Hospitalize

 

مشخصات بازی Hospitalize :

نام بازی : Hospitalizeپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Illerisمنتشر کننده : Illerisسبک بازی : شبیه سازنوع فایل : RARلینک مرتبط : STEAM– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید . 

Hospitalize

لینک دانلود