تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر I am Weapon Revival نسخه HI2U

I am Weapon Revival یک بازی در سبک نقش آفرینی می باشد که در سال 2016 توسط استودیوی بازی سازی Krealit ساخته شده و برای سیستم عامل ویندوز منتشر نشده است . استودیوی بازی سازی Krealit یک استودیوی قدیمی می باشد که تاکنون موفق به ساخت بازی های بسیاری نظیر Guns n Zombies و Blood and Ice شده است که هر دوی این بازی ها از بازی های پرفروش و موفق در زمان انتشار خود بوده اند و موفق شده اند در زمان کوتاهی به موفقیت های بسیاری دست یابند . سبک نقش آفرینی در سال های اخیر به راختی خود را تبدیل به محبوب ترین سبک بازی های رایانه ای کرده است ، بازی های این سبک هر سال موفق به کسب جوایز بسیاری می شوند که این امر خود بیانگر محبوبیت و موفقیت فعلی این سبک می باشد . استودیوهایی نظیر استودیوی بازی سازی Bethesda و Bioware با انتظار بازی های بسیار موفق خود نظیر سری محبوب Mass Effecr و سری Elder Scroll این سبک را به جایگاه فلی خود رسانده اند .

سایر توضیحات : داستان این بازی در جایی آغاز می شود که شما به عنوان قهران بازی متوجه می شوید که در حال دیدن یک کابوس بسیار ترسناک می باشید و نمی توانید از این خواب سهمگین بیدار شوید ، در نتیجه تصمیم می گیرید که به این موجودات خیالی نشان دهید که یک کابوس واقعی چگونه می تواند باشد . محیط های این بازی بسیار تاریک می باشند ، اتمسفر گیرای این بازی یکی از نکات بسیار درخشان این بازی می باشد که باعث جذابیت بیش از حد این بازی شده است . گیم پلی این بازی مانند سایر بازی های نقش آفرینی می باشد ، شما باید در دنیای بسیار بزرگ این بازی به گشت و گذار پرداخته و با یافتن سلاح های بهتر و همچنین مواد اولیه بهتر شخصیت خود را به یکی از قدرتمند ترین موجودات بازی تبدیل کنید .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر I am Weapon Revival نسخه HI2U

پلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Krealitمنتشر کننده : Krealitسبک بازی : اکشن – نقش آفرینینوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM
لینک دانلود