تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود نرم افزار Icecream PDF Split and Merge Pro v3.45 – Win

Icecream PDF Split and Merge با گسترش استفاده از  برش و ادفام فایل پی دی اف نرم افزارهای بسیاری وارد این عرصه شده اند که هر کدام به نحویی سعی دارند که نیازهای کاربران در زمینه کار با  برش و ادفام فایل پی دی اف را برآورده سازند. هر یک از این نرم افزار ها با ارائه خدمات در بخش های مختلف کار با  برش و ادفام فایل پی دی اف سعی دارند در رده بهترین های این حیطه باشند.آنچه که در تهیه هر نرم افزار جلب توجه می کند این است که آیا این نرم افزار می تواند نیاز کاربر را در زمینه  برش و ادفام فایل پی دی اف برآورده سازد و یا نه ؟ بی شک جواب مثبت است چرا که این نرم افزار به خوبی نیازهای شما را در زمینه  برش و ادفام فایل پی دی اف برآورده خواهد ساخت ، پس اگر نیازمند یک نرم افزار جهت کار در زمینه  برش و ادفام فایل پی دی اف هستید ، نرم افزار Icecream PDF Split and Merge Pro تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. نرم افزار Icecream PDF Split and Merge Pro با دارا بودن یک محیط کاربری قویی به همراه گرافیک عالی به خوبی تمامی نیازهای شما را در زمینه  برش و ادفام فایل پی دی اف به خوبی بر آورده کرده است. بی شک پس از استفاده از Icecream PDF Split and Merge Pro دیگر به هیچ نرم افزار دیگری نیاز نخواهید داشت چرا که نرم افزار Icecream PDF Split and Merge Pro به خوبی توانسته است تمامی ابزارهای مورد نیاز برای کار بر روی  برش و ادفام فایل پی دی اف را برای شما فراهم آورد. از ویژگی های اساسی Icecream PDF Split and Merge Pro می توان به سادگی کار، محیط بسیار قویی نرم افزار ، سازگاری با سلیقه های مختلف و برآورده کردن نیازهای شما در زمنیه  برش و ادفام فایل پی دی اف اشاره کرد. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای  برش و ادفام فایل پی دی اف برای خود داشته باشید.

ویژگی های نرم افزار Icecream PDF Split and Merge Pro :– سادگی کار با نرم افزار-برش و ادغام سریع فایل های پی دی اف-پشتیبانی از حجم و زبان های مختلف-محیط بسیار قویی-سازگار با تمامی سیستم های تحت ویندوز-ابزار بسیار قویی برای کار  برش و ادفام فایل پی دی اف-منوهای قویی و کاربردی در امر  برش و ادفام فایل پی دی اف-و هزاران مزیت دیگر
نام: Icecream PDF Split and Merge
شرکت سازنده: Icecream
ورژن: v3.45
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Icecream PDF Split and Merge Pro v3.45

 Meet Icecream PDF Split & Merge, an application that does exactly what it says; split and merge PDF files quickly and easily. You can split documents into single page files, get rid of specific pages, and more using the various splitting modes that the tool offers. Merge or split any PDF file without page quantity limitations and even work with password-protected files. The software also comes with a built-in PDF reader for more convenience. Combine PDF files in a hassle-free way.

لینک دانلود