تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Idle Airport Tycoon v1.2

Idle Airport Tycoon – Tourism Empire نام بازی اندرویدی در سبک شبیه سازی است که توسط استودیوی بازی سازی Codigames برای کاربران دستگاه های اندروید طراحی و منتشر شده است . در این بازی شما می توانید فرودگاه مورد علاقه خود را راه اندازی کنید و هواپیما های جدید و پیشرفته خریداری کنید . در اصل در این بازی شما مدیریت فرودگاه را در دست می گیرید . در این بازی شما باید بتوانید در نقش یک سرمایه گذار حرفه ای در زمینه مدیریت فرودگاه عمل کنید و باید بتوانید با مدیریت های لازم صنعت گردشگری را دگرگون کنید . شما می توانید با راه اندازی فرودگاه خود درآمد تان را افزایش دهید و به تدریج هواپیما ها و تجهیزات فرودگاه خود را ارتقا دهید . در این بازی شما باید از مسافران فرودگاه خود مراقبت کنید و برای آن ها تجربه ی بهترین سفر ها را فراهم کنید . در این بازی شما با ارتقا دادن امکانات فرودگاه و خدمات فوق العاده برای مسافرین می توانید روز به روز بر محبوبیت فرودگاه خود بیافزایید . اگر شما بتوانید سفری ایمن و بی خطر را برای مسافرین فرودگاه خود ضمانت کنید روز به روز محبوبیت فرودگاه شما بالاتر می رود و در نتیجه درآمد شما نیز افزایش می یاید . این بازی دارای گیم پلی بسیار ساده ای است که هر کسی با هر سنی می تواند به راحتی از آن لذت ببرد . در طول بازی شما به دستاورد های مختلفی در زمینه تکنولوژی های پیشرفته می رسید . این بازی دارای طراحی فوق العاده ای از تمام جزئیات دارد که هر کاربری را به سمت خودش جلب می کند . اگر می خواهید به این بازی دسترسی داشته باشید هم اکنون می توانید آخرین نسخه از آن را به صورت رایگان بر روی گوشی و یا تبلت اندروید خود نصب کنید و برای ساعت ها سرگرم شوید .
نام: Idle Airport Tycoon
حجم فایل: 51 مگابایت
شرکت سازنده: Codigames
تاریخ انتشار: 2019
ورژن: 1.2
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: شبیه سازی شده - ماجراجویی
مناسب برای گروه سنی: 3+
پیش نیاز: اندروید 5.0 و بالاتر .

Idle Airport Tycoon - v1.2

Are you ready to take off?
Thinking about starting your own business and becoming your own boss? Why not become an airport tycoon?
Build your own airport, buy new planes, and research new transportation technologies to become the best airport tycoon in the world!
Take care of your passengers and offer them the best travel experience. Happy tourists bring in more money to purchase and develop the resources needed to keep improving your airport and aircraft. Upgrade the airport facilities and services to create the most popular airport in the world!

لینک دانلود