تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم آموزشی Illustration In ZBrush

Illustration In ZBrush یکی از جدید ترین فیلم های آموزشی منتشر شده در رابطه باآموزش نکات و زوایای مختلف نرم افزار ZBrush می باشد. نرم افزار ZBrush یکی از قدرتمند ترین نرمافزار در زمینه ساخت تصاویر سه بعدی محسوب می شود و دوره آموزشی Illustration In ZBrush نیز توسط شرکت Uartsy و تدریس Meats Meier که برنده جایزه هنرمند دیجیتال نیز شده است، آماده شده است. Meats تجربه فراوانی در طیف گسترده ای از زمینه های هنری دارد و آثار سینمایی عظیمی هم چون پسر جهنمی Hellboy، کاپیتان آسمان Sky Captain و دنیای فردا World of Tomorrow نیز مشارکت داشته است.

سایر توضیحات : در دوره آموزشی Illustration In ZBrush مفاهیم متعدد و بسیار مهمی را از جمله فهمیدن اصول کار کردن در محیط های 3D و 2.5D، یادگیری اصول ساخت قسمت های گوشتی تصویر،دریافت یک درک استوار با استفاده از HDRI و Environment Probes در ZBrush، چگونگی ساخت اشکال و سطوح ارگانیک و استفاده از FiberMesh برای تصاویر خود. در صورتی که قادر به دانلود این فیلم آموزشی جذاب نیستید می توانید آن را از فروشگاه دانلود فارسی تهیه کنید.

Illustration In ZBrush

سرفصل های فیلم آموزشی Illustration In ZBrush :

– پروژه 1 – اصول Illustration In ZBrush

– پروژه 2 – اولین اقدام شما برای ادغام عکس های خود

– پروژه 3 – اصول گوشت های Sculpting

– پروژه 4 – استفاده از مواد در ZBrush

– پروژه 5 – استفاده از HDRI و Environment Probes در ZBrush

– پروژه 6 – تولید گذرگاه ارایه درZBrush

– پروژه 7 – ساخت سطوح ارگانیک

– روژه  8 – تلفیق و ارایه در ZBrush و Photoshop

– پروژه 9 – Retopology و UVS در ZBrush

– پروژه 10 – استفاده از FiberMesh برای تصاویر در ZBrush

مشخصات فیلم آموزشی Illustration In ZBrush :– ژانر : آموزشی– شرکت سازنده : Uartsy– مدرس : Meats Meier– پروژه تمرینی : ندارد– زبان : انگلیسی– کیفیت نمایش : 720 * 1280– فرمت فایل : M4V– زیرنویس فارسی : ندارد 

شما از این پس می توانید فیلم های مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی ثبت نمایید

Illustration In ZBrush

لینک دانلود