دانلود فیلم مستند In My Fathers House 2015

In My Fathers House 2015 نام فیلم مستند در مورد زندگی نامه ی خواننده ای آمریکایی – آفریقایی می باشد که برنده ی جایزه ی گرمی نیز بوده است . Che Smith یک کودک در یک خانه ی ویرانه بوده است او پدرش Brian را بیش از 20 است که ندیده و تصور می کرد که او از این دنیا رفته است . اما زمانی که خانه ی پدری خود را خرید تصمیم گرفت تا به هر نحوی که شده پدر خود را پیدا کند در این بین او در می یابد که پدرش که اکنون به یک فرد بی خانمان تبدیل شده تنها چند بلاک دورتر از خانه ی او زندگی می کند . این فیلم مستند هویت دو نسل از خانواده ها تحت نظام برده داری را نمایش می دهد و اینکه چگونه خود را از این مسیر آزاد کرده و ماجراجویی Che و Brain را آغاز می کنند . آنها قصد دارند تا افسانه ای جدید را با یکدیگر خلق کنند . جامعه و نسلی خوب از خود برای آیندگان به جای بگذارند .

دانلود فیلم مستند In My Fathers House 2015

سایر توضیحات : Che ‘Rhymefest’ Smith در 6 جولای 1977 به دنیا آمد . او یک هیپ هاپ , خیر و سیاستمدار از ایالت ایلینویز در شیکاگو می باشد . اولین آلبوم به نام Blue Collar در 11 جولای 2006 منتشر شد و به خاطر این آلبوم زیبا برنده جایزه ی گرمی در چهل هفتدمین مراسم Grammy Awards شد . Ricki Stern کارگردان این فیلم مستند به شمار می رود او که علاوه بر کارگردانی اکثر کارهای خود را تهیه کنندگی نیز می کند تا به حال 17 اثر را در کارنامه ی کاری خود داشته که می توان به In Fashion Fund و The Sky Is Not The Limit به عنوان معروفترین آنها اشاره کرد .

دانلود فیلم مستند In My Fathers House 2015

مشخصات فیلم مستند In My Fathers House 2015 :

– ژانر : مستند – زندگی نامه– محصول کشور : آمریکا– تاریخ انتشار : 2015– مدت زمان : 93 دقیقه– زبان پخش : انگلیسی– کیفیت نمایش : 720p HDTV– فرمت فایل : MKV– زیرنویس فارسی : ندارد– زیرنویس انگلیسی : ندارد– سایت مرتبط : IMDB

In My Fathers House 2015

لینک دانلود